Connect with us

Estrada

Sanja Vučić smršala 12 kilograma: Otkrila kako je uspela uprkos zdravstvenim izazovima

Pevačica iskreno o borbi sa viškom kilograma i problemima sa štitnom žlezdom – proces je trajao godinu i po dana

Published

on

Pink.rs/A. Nikolić

Pevačica iskreno o borbi sa viškom kilograma i problemima sa štitnom žlezdom – proces je trajao godinu i po dana

Sanja Vučić, poznata pevačica, poslednjih meseci privukla je pažnju javnosti vidnom promenom u izgledu. U nedavnom razgovoru, Sanja je otkrila da je tokom godinu i po dana uspela da smrša čak 12 kilograma, i to uz ozbiljan napor, budući da se bori sa autoimunim bolešću štitne žlezde.

Vučić je iskreno govorila o tome koliko joj je ovaj proces bio zahtevan, ističući da su ljudi koji imaju slične zdravstvene probleme svesni koliko je skidanje viška kilograma mukotrpno. Pevačica je objasnila da je morala značajno da promeni svoje navike u ishrani i da je najveći izazov za nju bio da se odrekne hleba, koji joj, kako kaže, najviše prija.

“Smršala sam 12 i po kilograma. Gladovala sam, nažalost. Ljudi koji imaju problem sa štitnom žlezdom znaju kako to ume da bude mukotrpno, ali probušila sam kašiku, manje porcije sam jela, ovaj proces traje nekih godinu i po dana. Najteže mi je da odolim hlebu, hleb je moj otrov, droga. Nisam neki ljubitelj slatkiša”, rekla je Sanja.

Sanja Vučić je svojim primerom pokazala da upornost i disciplina mogu doneti rezultate i kada postoje zdravstvene prepreke. Njena iskrenost i otvorenost naišle su na podršku publike, a njena priča može biti inspiracija svima koji se bore sa sličnim izazovima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aneli se izvinila Filipu zbog uvreda: Đukić burno odgovorio u emisiji

Tokom ‘Radio Amnezije’, Aneli Ahmić uputila je izvinjenje Filipu Đukiću za reči koje mu je uputila, ali je Filip reagovao nizom optužbi.

Published

on

By

Tokom ‘Radio Amnezije’, Aneli Ahmić uputila je izvinjenje Filipu Đukiću za reči koje mu je uputila, ali je Filip reagovao nizom optužbi.

Tokom emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić je odlučila da se izvini Filipu Đukiću zbog reči koje mu je ranije uputila. U razgovoru je Aneli otvoreno rekla Filipu: “Samo da ti kažem nešto, izvini za ovo što sam ti rekla p*čko, nema potrebe da ti to govorim, samo ti kažem da si mi pao u očima, to je to, izvinjavam se što sam rekao da si p*čka.”

Filip Đukić nije ostao dužan, već je odmah odgovorio: “A sad se izvinjavaš? Folirant, prevarant, lažov, kadrolina, manipulator.” Aneli je pokušala da objasni da su njene reči izrečene u besu, ali je dodala: “To sam rekla u besu, a folirant jesi, manipulator jesi.”

Ova razmena usledila je tokom aktuelne sezone “Elita 9” i izazvala je veliku pažnju gledalaca, jer su i izvinjenje i reakcija Filipa pokazali koliko su odnosi među učesnicima napeti.

Elita 9: Aneli se izvinjava Filipu zbog uvreda koje mu je uputila – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Aneli pokazala ljubomoru zbog Lores, Filipu jasno stavila do znanja svoje granice

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Published

on

By

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Aneli Ahmić ponovo je pokazala svoju ljubomoru prema Filipu Đukiću, ovog puta zbog njegovih izjava vezanih za Lores u rijalitiju ‘Elita 9’. Nakon što je Filip izjavio da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa Aneli, iako tvrdi da je zaljubljen u Aneli, ona je burno reagovala i poručila mu da više nema šta da traži sa njom.

U razgovoru pred ostalim učesnicima, Aneli je otvoreno iznela svoj stav: “Za ovog dečka ovde, koji kaže da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa mnom, a govori da je zaljubljen u mene, sve su mi se kockice složile, on je takav folirant.” Time je istakla da joj je sada sve jasno u vezi Filipovog ponašanja.

Filip je odgovorio na Aneline reči sa nevericom, ističući da mu nije jasno zbog čega ga toliko proziva pred svima: “Po dve hiljaditi put devojka ustaje napušava me ovde, ne znam o čemu se radi. Pošto…”. Njihova razmena mišljenja i dalje privlači pažnju gledalaca, dok se napetost između njih očigledno ne smanjuje.

Elita 9: Aneli gori od ljubomore,poručila Filipu: Nemoj da ti dokažem sve za pet minuta- 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin i Stanija u žestokom sukobu: podsećanja na neprijatne trenutke i uvrede u programu

Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.

Published

on

By

Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.

Tokom emitovanja rijalitija, situacija je eskalirala kada je Asmin napustio emisiju, a Aneli i Stanija su nastavile razgovor u studiju. Međutim, ubrzo su se u radio uključili i Asmin zajedno sa Majom, što je izazvalo potpuni haos među učesnicima. U toku rasprave, Maja je istakla: “Opet ste pokazale da ja džojstik u mojim rukama, i da Asmin može da ih ima kad god hoće.” Asmin je uputio provokativno pitanje Đukiću: “Evo je l’ bi ti kume bio sa ovakvom ženom u vezi?”, misleći na Aneli i Staniju, na šta je Đukić odgovorio negativno. Uvrede i napete rečenice nastavile su da se razmenjuju, dok su učesnici podsećali jedni druge na neprijatne zajedničke trenutke iz prošlosti.

Elita 9: Totalni džumbus, Maja i Asmin se vratili u radio kod Aneli i Stanije – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada