Estrada
Terza prekinuo odnose sa Lukom i Anitom zbog uvreda na račun porodice
Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.
Foto Izvor: Pink.rs
Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.
U emisiji ‘Amnezija’, prvi gost Bore i Filipa bio je Terza, koji je detaljno izneo razloge sukoba sa Lukom i Anitom. On je objasnio da je sve počelo nakon što je Aneli ušla u rijaliti, a Luka se sukobio sa njom i upleo Milicu, majku Terzine ćerke, u tu priču, iako je njihova ćerkica tada bila kod kuće. Milica je zbog toga tužila Luku. Terza je naveo da je više puta bilo pomena neprijatnih tema, uključujući i priču sa Anđelom, gde je Luka slao poruke dok je Milica bila trudna, što mu je bilo jako teško da sluša.
Dodao je da mu je bilo posebno neprijatno kada je Anita, nakon što je Milica spomenula da je želela dete sa Boškićem, izgovorila: “A šta je ona htela grupnjake” i nastavila sa sličnim uvredama. Terza je istakao da je očekivao da mu bar priđu i objasne situaciju, a ne da iznose takve stvari u javnosti. On je zamolio ostale učesnike da ne pominju priču sa Anđelom, naglasivši: “Ne branim ja Milicu, nego mi je neprijatno da slušam o tome jer imam dete s njom.”
Posebno ga je pogodilo što je, kako kaže, Luka vređao sve što ima – oca, majku i dete – što je za njega neprihvatljivo: “S njim sam završio”, poručio je Terza.
U nastavku razgovora osvrnuo se i na Anitu, navodeći da ne razume zašto joj smeta kada spomene “Bajaderu”, ako je već tamo potpisivala ugovor. Na pitanje Filipa zašto je Biljana tako izjavila o njemu, Terza je odgovorio da mu je Milan rekao kako ga njegova majka ogovara napolju, iako ne zna pravi razlog za to. On je naglasio da je upravo on bio jedini koji ih je branio u kući, posebno kada su saznali za trudnoću, i često je bio na njihovoj strani. Međutim, kako zaključuje, Anita i Luka su više puta vređali njegovu bivšu verenicu i majku njegovog deteta, zbog čega je odlučio da prekine svaki kontakt sa njima.
Elita 9: Terza priča o svojoj svađi sa Anitom i Lukom,pokušava da se iskupi kod Milice?- 24.06.2026.
Estrada
Aneli pokazala ljubomoru zbog Lores, Filipu jasno stavila do znanja svoje granice
Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.
Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.
Aneli Ahmić ponovo je pokazala svoju ljubomoru prema Filipu Đukiću, ovog puta zbog njegovih izjava vezanih za Lores u rijalitiju ‘Elita 9’. Nakon što je Filip izjavio da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa Aneli, iako tvrdi da je zaljubljen u Aneli, ona je burno reagovala i poručila mu da više nema šta da traži sa njom.
U razgovoru pred ostalim učesnicima, Aneli je otvoreno iznela svoj stav: “Za ovog dečka ovde, koji kaže da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa mnom, a govori da je zaljubljen u mene, sve su mi se kockice složile, on je takav folirant.” Time je istakla da joj je sada sve jasno u vezi Filipovog ponašanja.
Filip je odgovorio na Aneline reči sa nevericom, ističući da mu nije jasno zbog čega ga toliko proziva pred svima: “Po dve hiljaditi put devojka ustaje napušava me ovde, ne znam o čemu se radi. Pošto…”. Njihova razmena mišljenja i dalje privlači pažnju gledalaca, dok se napetost između njih očigledno ne smanjuje.
Elita 9: Aneli gori od ljubomore,poručila Filipu: Nemoj da ti dokažem sve za pet minuta- 24.06.2026.
Estrada
Asmin i Stanija u žestokom sukobu: podsećanja na neprijatne trenutke i uvrede u programu
Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.
Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.
Tokom emitovanja rijalitija, situacija je eskalirala kada je Asmin napustio emisiju, a Aneli i Stanija su nastavile razgovor u studiju. Međutim, ubrzo su se u radio uključili i Asmin zajedno sa Majom, što je izazvalo potpuni haos među učesnicima. U toku rasprave, Maja je istakla: “Opet ste pokazale da ja džojstik u mojim rukama, i da Asmin može da ih ima kad god hoće.” Asmin je uputio provokativno pitanje Đukiću: “Evo je l’ bi ti kume bio sa ovakvom ženom u vezi?”, misleći na Aneli i Staniju, na šta je Đukić odgovorio negativno. Uvrede i napete rečenice nastavile su da se razmenjuju, dok su učesnici podsećali jedni druge na neprijatne zajedničke trenutke iz prošlosti.
Elita 9: Totalni džumbus, Maja i Asmin se vratili u radio kod Aneli i Stanije – 24.06.2026.
Estrada
Stanija priznala razočaranje u Anđela: očekivala sam više hrabrosti, on bez želje za kontaktom posle rijalitija
Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.
Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.
U najnovijoj emisiji koju su vodili Bora Santana i Filip Đukić, gosti su bili Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković. Tokom razgovora, Stanija je iskreno iznela svoje mišljenje i priznala da se razočarala u Anđela, jer je očekivala da pokaže više hrabrosti u njihovom odnosu. Anđelo je na pitanje da li mu se sviđaju starije devojke i da li bi bio u vezi sa Stanijom odgovorio da u poslednje vreme ima iskustva sa starijima, ali da mu više prijaju mlađe devojke. Dodao je da ga je situacija sa Stanijom iznenadila, ali da mu je ona privlačna i lepa.
Ipak, Anđelo je bio vrlo jasan po pitanju budućnosti njihovog odnosa van rijalitija, rekavši: “Ne postoji mogućnost napolju ni da se zapratimo!” Stanija je potvrdila da je između njih sve rešeno i da je priča završena. Ova situacija je izazvala dosta reakcija među fanovima, a oboje su dali do znanja da nemaju nameru da održavaju kontakt nakon završetka rijalitija.
Elita 9: Anđelo o’ladio Staniju, ona očekivala da će biti hrabriji – 24.06.2026.
-
Estrada24 hours agoVeljko Ražnatović uložio 50.000 evra u svinjogojske farme, poslušao savet tasta
-
Estrada22 hours agoRMBAČI DO 4 UJUTRU: Koleginica otkrila kako Mirka Vasiljević balansira između porodičnih i poslovnih obaveza
-
Estrada24 hours agoFilip Đukić izabrao Lores umesto Aneli tokom Igre istine u Eliti
-
Estrada18 hours agoSandra Afrika otvoreno o bivšoj vezi i idealnom partneru: Evo šta je sve priznala
-
Paparazzo21 hours agoLuna i Sloba ponovo licem u lice: Neprijatan susret na promociji albuma Ivane Bum Nikolić
-
Estrada14 hours agoAneli probudila Ivana usred noći, obezbeđenje reagovalo zbog svađe
-
Estrada20 hours agoNena Opozicija razotkrila detalje Anitine ‘Bajadera afere’ u emisiji uživo
-
Elita3 hours agoKAKVA VATAČINA FILIPA I DUŠICE: Uzdasi, poljupci i reči – POLAKO DO KRAJA I DA PRSKA (VIDEO)
