Connect with us

Estrada

Uroš želi da poseti manastire, Dača tvrdi da mu to neće biti dozvoljeno

Uroš Stanić najavio obilazak svetinja po izlasku iz rijalitija, ali je naišao na skepticizam svojih cimera, posebno Dače, koji smatra da zbog svog izgleda neće moći da uđe u manastire.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Uroš Stanić najavio obilazak svetinja po izlasku iz rijalitija, ali je naišao na skepticizam svojih cimera, posebno Dače, koji smatra da zbog svog izgleda neće moći da uđe u manastire.

Uroš Stanić je u razgovoru sa Janjušem i Dačom podelio svoju želju da nakon izlaska iz rijalitija obiđe manastire i svetinje. On je izjavio: “Čim izađem idem u sve hramove.” Na to ga je Janjuš upitao kada je poslednji put bio u crkvi, na šta je Uroš odgovorio da je to bilo u avgustu, kada je otišao da se pomoli i tom prilikom snimio stori na društvenim mrežama. Dodao je i da želi da ga Dača povede na Kosovo.

Međutim, Dača je bio skeptičan prema toj ideji, istakavši da Uroš zbog svog ofarbanog izgleda, ali i Filip zbog tetovaža, ne bi mogli da uđu u manastir. Uroš je pokušao da pronađe rešenje, rekavši da će staviti šešir ili pokriti kosu maramom, ali je Dača ostao pri svom stavu, rekavši: “Ne bi ga pustili, lopatama bi ga isterali.” U razgovor se uključio i Janjuš, koji je napomenuo da je i Marko Kraljević bio istetoviran, pokušavajući da odbrani Uroša.

Ova razmena mišljenja pokazuje različite stavove unutar grupe o tome ko može da poseti svetinje i pod kojim uslovima, ali i koliko izgled može da utiče na tu mogućnost.

Elita 9: Uroš planira da obilazi svetinje, Dača ga uverava da ne može – 24.06.2026.


Estrada

Terza prekinuo odnose sa Lukom i Anitom zbog uvreda na račun porodice

Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.

Published

on

By

Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.

U emisiji ‘Amnezija’, prvi gost Bore i Filipa bio je Terza, koji je detaljno izneo razloge sukoba sa Lukom i Anitom. On je objasnio da je sve počelo nakon što je Aneli ušla u rijaliti, a Luka se sukobio sa njom i upleo Milicu, majku Terzine ćerke, u tu priču, iako je njihova ćerkica tada bila kod kuće. Milica je zbog toga tužila Luku. Terza je naveo da je više puta bilo pomena neprijatnih tema, uključujući i priču sa Anđelom, gde je Luka slao poruke dok je Milica bila trudna, što mu je bilo jako teško da sluša.

Dodao je da mu je bilo posebno neprijatno kada je Anita, nakon što je Milica spomenula da je želela dete sa Boškićem, izgovorila: “A šta je ona htela grupnjake” i nastavila sa sličnim uvredama. Terza je istakao da je očekivao da mu bar priđu i objasne situaciju, a ne da iznose takve stvari u javnosti. On je zamolio ostale učesnike da ne pominju priču sa Anđelom, naglasivši: “Ne branim ja Milicu, nego mi je neprijatno da slušam o tome jer imam dete s njom.”

Posebno ga je pogodilo što je, kako kaže, Luka vređao sve što ima – oca, majku i dete – što je za njega neprihvatljivo: “S njim sam završio”, poručio je Terza.

U nastavku razgovora osvrnuo se i na Anitu, navodeći da ne razume zašto joj smeta kada spomene “Bajaderu”, ako je već tamo potpisivala ugovor. Na pitanje Filipa zašto je Biljana tako izjavila o njemu, Terza je odgovorio da mu je Milan rekao kako ga njegova majka ogovara napolju, iako ne zna pravi razlog za to. On je naglasio da je upravo on bio jedini koji ih je branio u kući, posebno kada su saznali za trudnoću, i često je bio na njihovoj strani. Međutim, kako zaključuje, Anita i Luka su više puta vređali njegovu bivšu verenicu i majku njegovog deteta, zbog čega je odlučio da prekine svaki kontakt sa njima.

Elita 9: Terza priča o svojoj svađi sa Anitom i Lukom,pokušava da se iskupi kod Milice?- 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Luka otkrio kako je nastao sukob sa Terzom i zašto je Aniti savetovao da ne spominje Milicu

Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.

Published

on

By

Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.

Nakon što je Terza gostovao u radiju, Luka Vujović se pojavio kako bi izneo svoju stranu priče o sukobu sa njim. Luka je naveo da između njih do tada nije bilo ozbiljnih uvreda, ali da je sada došlo vreme da mu kaže sve što misli. “Kad sam mu rekao j*bem ti sve, nisam siguran da je mislio na dete, vređao sam ga i vređao bih ga pet sati, i grizao bih ga pet sati. Meni se Anita kune u nerođeno dete, znači Milica i Đedović su bili u sukobu, Đedović je hteo da Anita ispriča Kačavendi za Anđela i Milicu, ali ona nije htela. Onda je Anita ispričala i izvinjavala se Milici, onda je rekla okej, ali da je istina da je Đedović to rekao, a Anita je ubačena u vatru. Đedović se miri sa Milicom, a ona pokreće priču na Elitoviziji za Relju”, objasnio je Luka.

Luka je dalje ispričao da je jednom, dok je bio pod dejstvom alkohola, vređao Sofiju, ali u to vreme nije bio u vezi sa njom. Istakao je da je uvek branio Sofiju u vezi sa Danom i nije se mešao u njihove konflikte, dok se Terza uvek uključivao u njegove svađe. On je naglasio: “Da li sam ja ikad pričao šta je rekao za Sofiju, za Milicu napolju? Nikad. To radi drug. Anita je rekla to za Milicu, ali se ogradila, ona se izvinila Terzi, a ja sam joj rekao da nikad ne uzima Milicu u usta”, zaključio je Vujović.

Elita 9: Luka objašnjava sukob sa Terzom – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sukob u radiju: Anita i Luka u žestokoj raspravi sa Terzom, obezbeđenje reagovalo

Napetost je kulminirala u radijskom studiju kada su Anita Stanojlović i Luka Vujović ušli u konflikt sa Terzom zbog priča o Milici i Boškiću, što je dovelo do intervencije obezbeđenja.

Published

on

By

Napetost je kulminirala u radijskom studiju kada su Anita Stanojlović i Luka Vujović ušli u konflikt sa Terzom zbog priča o Milici i Boškiću, što je dovelo do intervencije obezbeđenja.

U radijskom studiju Elita 9 nastao je potpuni haos kada su se Anita Stanojlović i Luka Vujović suočili sa Terzom pokušavajući da razjasne situaciju oko Milice Veličković, Anitinog bivšeg dečka Boškića i drugih aktera. Tokom burne diskusije, obezbeđenje je bilo primorano da reaguje zbog povećanih tenzija.

Anita je istakla: “To za Relju je pokrenula Milica na Elitoviziji. A napolju, Đedović mi je rekao da će da mi kaže za Milicu i Anđelu. Ja imam snimak, šta mi je pričao od reči do reči, da kažem Terzi ili Kačavendi od A do Š nisam slagala, ko je meni Đedović da mu se pravdam, kad me bude dirao uzvratiću, ja neću da mu ćutim. Pokrenula sam temu.”

Na njene reči, Terza je uzvratio negirajući optužbe: “Ja nikad ne bih tražio da oduzmem dete od majke, to su takve laži, da ga ne vidim deset godina, nikad to ne bih tražio.”

Anita je insistirala da je Terza trebalo ranije da stane u zaštitu majke svog deteta, umesto da to čini pred kraj rijalitija, dok je Terza odgovorio: “Oni dobijaju pitanje za Bajaderu, a ne ja, nisam ja tamo bio. Ovo je spinovanje, uvlače Đedovića. Ona je rekla da pravi dete sa Boškićem.”

Sukob je privukao pažnju kako gledalaca, tako i osoblja, a događaj je izazvao veliku reakciju na društvenim mrežama.

Elita 9: Opšti haos u radiju između Anite, Luke i Terze – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada