Connect with us

Estrada

Viktor Gagić se bori s mamurlukom uz pomoć Mine Vrbaški

Nakon burne žurke, Viktor nije mogao da ustane iz kreveta, a hladne obloge i Minina briga pokušale su da mu olakšaju jutro.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nakon burne žurke, Viktor nije mogao da ustane iz kreveta, a hladne obloge i Minina briga pokušale su da mu olakšaju jutro.

Viktor Gagić je jutro nakon žurke proveo u krevetu, vidno iscrpljen od prethodne noći. Njegova glavobolja bila je toliko jaka da nije mogao da ustane. U želji da mu pomogne, Mina Vrbaški mu je stavila hladne obloge na čelo, koristeći proverenu metodu za ublažavanje tegoba nakon mamurluka. Ipak, ni to nije odmah donelo željeno olakšanje, pa se Viktor žalio: “Boli me glava, ajd ćuti, koji ti je k*rac”, viknuo je na Minu. Ceo događaj zabeležen je u rijaliti programu ‘Elita 9’, a snimak je dostupan na zvaničnom YouTube kanalu. Ova scena još jednom pokazuje koliko su učesnici rijalitija spremni da pomažu jedni drugima, čak i kada je u pitanju borba sa posledicama burne noći.

Elita 9: Viktor protiv mamurluka – 24.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veliki šef zatražio prijave za novi izazov, učesnici brzo reagovali

Pismo Velikog šefa stiglo u Belu kuću, a ukućani su odmah počeli da se prijavljuju za zadatak, iako je bilo poteškoća sa brojem dobrovoljaca.

Published

on

By

Pismo Velikog šefa stiglo u Belu kuću, a ukućani su odmah počeli da se prijavljuju za zadatak, iako je bilo poteškoća sa brojem dobrovoljaca.

Novo pismo Velikog šefa stiglo je u Belu kuću i ovonedeljni vođa Anđelo Ranković je okupio sve učesnike za crnim stolom kako bi ga pročitao. U pismu je stajalo da je vreme za novi izazov i da se odmah treba prijaviti 20 dobrovoljaca spremnih da učestvuju. Po instrukcijama, učesnici su morali da se podele u dve grupe od po deset i nije bilo dozvoljeno menjanje grupa.

Nakon što je pročitao pismo, takmičari su odmah počeli da se prijavljuju i organizuju, ali na početku nije bilo dovoljno prijavljenih. Anđelo je saopštio da ima samo 17 dobrovoljaca, čime nije ispunjen zahtev iz pisma. Ipak, posle dodatnog pozivanja, priključili su se još Maja, Asmin i Anita, pa je na kraju dostignut potreban broj od 20 učesnika za izazov. Prijave su tako zatvorene i grupe su formirane prema uputstvima iz pisma.

Elita 9: Veliki šef poslao pismo za izazov, oni neće da se prijave – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Veliki šef otkrio pravila novog izazova: učesnici spremni za zadatak u bazenu

Takmičari su se odmah podelili u grupe i požurili prema bazenu nakon što su primili pismo sa detaljnim pravilima izazova.

Published

on

By

Takmičari su se odmah podelili u grupe i požurili prema bazenu nakon što su primili pismo sa detaljnim pravilima izazova.

Učesnici popularnog rijalitija Elita 9 brzo su reagovali kada su čuli da ih očekuje novi izazov. Čim su se prijavili i organizovali u dve ekipe, Veliki šef im je poslao pismo sa tačnim pravilima koje moraju da ispoštuju.

Prema pismu koje je stiglo, u bazenu se nalazi više od 200 loptica, a zadatak takmičara je da stoje u lancu i prenose loptice isključivo ustima, bez upotrebe ruku. Loptice se prenose iz usta u usta, sve do kante u koju ih moraju ubaciti.

“Draga Elito, vreme je za izazov, u bazenu se nalazi preko 200 loptica, članovi grupe stoje u lancu, uzimaju loptice ustima, ne smete ih dodirivati rukama, već samo ustima dodajete jedni drugima i nosite u kantu”, navedeno je u pismu koje je pročitao jedan od učesnika.

Nakon što su pročitali pravila, svi su bez odlaganja krenuli ka bazenu kako bi što pre započeli zadatak. Ovaj izazov postao je pravi test za timski rad i spretnost učesnika, a kako će se snaći, publika će saznati uskoro.

Elita 9: Pismo sa pravilima izazova – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Milena Plavšić otkrila detalje iz života: Karijera bez skandala, ali i velika lična tuga

Pevačica je u retkom razgovoru govorila o svom uspehu, ali i izazovima koje je preživela, ostavljajući snažan utisak na publiku

Published

on

By

Pevačica je u retkom razgovoru govorila o svom uspehu, ali i izazovima koje je preživela, ostavljajući snažan utisak na publiku

Milena Plavšić, poznata pevačica narodne muzike, bila je zvezda estrade osamdesetih godina, a danas retko govori za medije. U novom intervjuu, Plavšićeva je podelila detalje iz svoje bogate karijere, ali i teške trenutke iz privatnog života koji su rasplakali mnoge.

Plavšićeva je istakla da je put do uspeha prolazila bez skandala, sponzora ili menadžerske podrške, oslanjajući se isključivo na svoj talenat i rad. Njene pesme bile su izuzetno popularne, a prva ploča, koju je snimila sa samo 15 godina, označila je početak njenog muzičkog puta. “Sa 15 godina sam snimila prvu ploču sa dve pesme koje sam sama pisala, bilo je to 1971. Ali ja to smatram amaterskim pevanjem, profesionalnu karijeru računam tek od 1977. Rođena sam u Banja Luci, u uglednoj radničkoj porodici gde se bavljenje pevanjem nije baš smatralo ozbiljnim zanimanjem, nego više kao dodatni posao. Da bih pokazala ocu da je pevanje ozbiljna profesija, ja sam svoj prvi honorar koji sam zaradila sa 14 godina dala njemu. Bila je to povelika svota novca”, ispričala je Plavšićeva.

Nakon završene više Ugostiteljske škole, potpuno se posvetila muzici. Već sa prvim velikim albumom 1981. godine postigla je ogroman uspeh, a naredna decenija bila je najplodonosnija u njenoj karijeri. Plavšićeva je uvek birala kada i gde će se pojaviti u medijima, navodeći da ne želi da bude dosadna publici.

Njena životna priča i emotivna ispovest još jednom su pokazale koliko je njen put bio jedinstven na domaćoj muzičkoj sceni.

Pročitaj još

Estrada