Connect with us

Estrada

Luka pokušava da zaštiti Anitu od prošlosti, ali strahuje zbog saznanja svog oca

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, Luka Vujović iskreno govorio o odnosu sa Anitinom prošlošću i reakciji svog oca na moguće informacije koje bi mogao da dobije.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, Luka Vujović iskreno govorio o odnosu sa Anitinom prošlošću i reakciji svog oca na moguće informacije koje bi mogao da dobije.

U emisiji “Gledanje snimaka” voditeljka Maša Mihailović postavila je prvo pitanje Luki Vujoviću, koji je otvoreno govorio o svom odnosu sa Anitom i mogućim problemima zbog njene prošlosti. Luka je naglasio da njegov otac Baja nikada nije finansirao ni njega ni njegove devojke, te da novac koji je ostavio u Švajcarskoj služi isključivo za pomoć njegovoj bivšoj ženi i sinu. “Nikada ne bih uzeo novac od oca u ovim godinama. Da sam to dozvolio, ne bih bio ovde gde sam sada. Otac ima svoja sredstva i živi kako želi. Ja se borim za sebe i siguran sam da ćemo, kada izađemo, svi biti zajedno. Anita i ja ćemo dokazati našim porodicama da greše”, rekao je Luka.

Na pitanje o mogućoj podršci oca, Luka je podvukao da nije problem u vezi, već u porukama koje njegov otac dobija od Anitinih hejtera, koji mu šalju informacije o njenoj prošlosti. “Moj otac je od Anelinih hejtera dobijao poruke o njenoj prošlosti. Zamislite šta će biti kada dobije informacije o Aniti i njenom braku, pa o vezama… On ima pravo da zna ko mu nosi unuče. Mi se ne odričemo njega, ali on očigledno ima svoje razloge”, objasnio je Luka.

Mića je dodao da problem nije u vezi, dok je Luka istakao da i među poznatim sportistima ima onih koji su se ženili ženama problematične prošlosti, te da je to lična stvar svakog pojedinca.

Na kraju, Luka je ponovio da je spreman da se suoči sa svim izazovima i da veruje da će on i Anita zajedno prebroditi prepreke koje donosi njihova prošlost.

Elita 9: Luka strahuje od toga kakve je informacije Baja dobio o Aniti,ubeđen da će se ipak pomiriti


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu, Mane Ćuruvija poslao snažnu poruku na Instagramu

Pevačica je uz podršku porodice izašla iz psihijatrijske ustanove, a njen verenik emotivno se oglasio na društvenim mrežama

Published

on

By

Pevačica je uz podršku porodice izašla iz psihijatrijske ustanove, a njen verenik emotivno se oglasio na društvenim mrežama

Mina Kostić, poznata pevačica, nedavno je izašla iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, a povodom toga njen verenik Mane Ćuruvija Kasper oglasio se na svom Instagram profilu. Ova vest dolazi nakon burnih događaja i hospitalizacije pevačice krajem maja, kada je u pratnji policije zbog agresivnog ponašanja primljena u bolnicu.

Nakon nekoliko dana provedenih u ustanovi, Minu su preuzeli njena braća i verenik, koji su joj tokom celog oporavka bili velika podrška. Javnost je pažljivo ispratila svaki korak ovog slučaja, a Kasper se do sada uzdržavao od javnih komentara, odlučivši da prepusti Mininoj porodici i njoj samoj prostor za izjašnjavanje.

Ipak, Mane Ćuruvija Kasper je sada podelio emotivnu fotografiju na kojoj se on i Mina drže za ruke, uz poruku: “Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas.” Ova objava izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama i podršku fanova.

Tokom Mininog boravka u “Lazi Lazarević”, porodica i verenik su joj bili stalno uz rame, pružajući podršku u teškim trenucima. Nakon izlaska iz bolnice, Kostić se oporavlja u krugu najbližih i, prema dostupnim informacijama, trenutno je okružena porodicom i partnerom.

Pročitaj još

Estrada

Jelena Janković otkrila zašto živi povučeno: Prvi intervju nakon penzije

Bivša teniserka progovorila o porodičnom životu, majčinstvu i važnosti privatnosti nakon završetka sportske karijere

Published

on

By

Bivša teniserka progovorila o porodičnom životu, majčinstvu i važnosti privatnosti nakon završetka sportske karijere

Jelena Janković, nekadašnja prva teniserka sveta, posle višegodišnjeg povlačenja iz medija, dala je svoj prvi intervju nakon odlaska u sportsku penziju. U razgovoru je istakla koliko joj je mir važan i zbog čega je odlučila da se kloni reflektora. Jankovićeva danas živi mirnim životom i posvećena je porodici, a u intervjuu je naglasila da su detalji njenog privatnog života, poput toga gde jede, šta pije i gde putuje, samo njena stvar.

“Lepo je u penziji. Živim mirnim životom. Udaljila sam se od medija, ovo mi je prvi intervju posle mnogo godina. Želim da imam privatnost. Kada sam igrala bilo je drugačije. Ljudi su navijali za mene i osećala sam odgovornost da im kažem više. Sada želim mir i neću da budem u centru pažnje. Gde jedem, šta pijem i gde putujem, to su moje privatne stvari. Srpski mediji bi želeli više da znaju o mom životu ali poštuju ovaj moj stav”, izjavila je Jelena.

Osvrnula se i na najveće uspehe u karijeri, posebno na trenutak kada je zauzela prvo mesto na WTA listi, što opisuje kao ispunjenje dečačkog sna: “Biti broj jedan na svetu je najviše što neko u tenisu može da postigne. Sanjala sam to kao dete. Biti najbolji je veliki podvig, dok grend slem može da osvoji i 50. ili 100. teniserka na listi”, rekla je Jankovićeva za slovenački “Dnevnik”.

Jelena je danas u braku sa dr Brankom Baraćem, uglednim specijalistom interne medicine i reumatologom, sa kojim ima ćerku Unu. Par se retko pojavljuje u javnosti, a Jankovićeva ističe da joj je upravo privatnost prioritet u ovom životnom periodu.

Njen suprug je prepoznat u naučnim i sportskim krugovima, a angažovan je i kao lekar sportskih timova i sekretar stručnih udruženja. Jelena Janković ostaje upamćena kao jedna od najuspešnijih srpskih sportistkinja, ali je sada odlučna da mir i porodični život stavi u prvi plan.

Pročitaj još

Estrada

Dea Đurđević sa suprugom posetila manastir Ostrog pred porođaj

Voditeljka je na Instagramu podelila emotivnu fotografiju, a fanovi su uputili brojne čestitke

Published

on

By

Voditeljka je na Instagramu podelila emotivnu fotografiju, a fanovi su uputili brojne čestitke

Poznata voditeljka Dea Đurđević i njen suprug Lazar Petrović privukli su pažnju javnosti najnovijom objavom na društvenim mrežama. Par je zajedno posetio manastir Ostrog, a dirljiv trenutak zabeležen je fotografijom koju je Dea podelila sa pratiocima na Instagramu. Na slici, Dea u dugačkoj roze haljini sa trudničkim stomakom, pozira zagrljena sa Lazarom, dok oboje zrače srećom zbog predstojećeg proširenja porodice.

Dea je u poslednjim nedeljama trudnoće i, kako je nedavno istakla, s nestrpljenjem očekuje dolazak njihove ćerke. Njene objave redovno privlače pažnju fanova, a ovaj put je zajednička poseta svetinji izazvala lavinu pozitivnih komentara i čestitki. U razgovoru za medije, Dea je otkrila da trudnoća nije bila planirana, ali da je presrećna zbog svega što ih očekuje. “Svi su uz mene, cela televizija i hvala na tome. Moram da kažem da ću uskoro saznati pol, ali eto Bog je odlučio, nismo planirali, ali eto kada sam saznala, kada sam videla dve crte stvarno se odsečeš, ali presrećna sam”, izjavila je Dea.

Lazar i Dea obnovili su vezu nakon petnaest godina razdvojenosti, a nedavno su stali na ludi kamen. Njihova priča dodatno je inspirisala mnoge, dok par uživa u svakom trenutku pred dolazak prinove. Fanovi su u komentarima izrazili podršku i poželeli im sreću na novom životnom poglavlju.

Pročitaj još

Estrada