Connect with us

Estrada

Luka sumnjičav: Mića se približava pred kraj Elite zbog ručka na njegov račun?

Luka Vujović smatra da Lepi Mića popravlja odnos sa njim uoči završetka rijalitija, verujući da želi da iskoristi njegovu velikodušnost van Elite.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Luka Vujović smatra da Lepi Mića popravlja odnos sa njim uoči završetka rijalitija, verujući da želi da iskoristi njegovu velikodušnost van Elite.

Luka Vujović je u razgovoru sa Anitom Stanojlović izneo sumnju u motive Lepog Miće, primećujući da se Mića ponovo trudi da bude u dobrim odnosima s njima sada kada se završetak “Elite” bliži. Luka veruje da Mića želi da mu se približi kako bi kasnije, nakon izlaska iz rijalitija, mogao da računa na besplatne ručkove, s obzirom na to da je poznato da je Luka velikodušan.

Anita je takođe istakla da Mića obično održava dobre odnose sa njima samo kada mu nešto treba, dodajući: “Mića je sa nama dobar samo kad mu treba nešto.” Luka je na to dodao da Mića nikome ne želi zlo, ali da je vrlo pristrasan i dobro zna da uskoro svi izlaze iz rijalitija, zbog čega pokušava da ostane u dobrim odnosima sa ljudima od kojih očekuje neku korist.

Ova tema izazvala je burnu reakciju i među ostalim učesnicima, a Luka i Anita su se složili da Mića koristi svaku priliku da popravi odnose sa onima koji mu mogu biti korisni van “Elite”.

Elita 9: Luka misli da mu se Mića šlihta pred kraj rijalitija da bi mu plaćao ručkove – 25.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sukob Stanije i Ivana uzburkao Belu kuću: uvrede i optužbe u emisiji uživo

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, Stanija i Ivan žestoko su se sukobili pred kamerama, a njihova rasprava izazvala je burne reakcije među zadrugarima.

Published

on

By

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, Stanija i Ivan žestoko su se sukobili pred kamerama, a njihova rasprava izazvala je burne reakcije među zadrugarima.

U emisiji ‘Gledanje snimaka’ koju vodi Maša Mihailović, atmosfera u Beloj kući postala je napeta kada je prvo pitanje upućeno Dači Virijeviću. Tema je bio odnos Ivana i Stanije, a snimak iz programa uživo pokrenuo je lavinu komentara i uvreda.

Dača je ocenio Ivanovo ponašanje rečima: “Verovatno je to bilo zbog žurke. On se ponašao kao gospodin prema njoj, pa je muvao kao čovek srednjih godina. Sve se to preokrenulo kad je krenula priča Anđela i Stanije i ona se ogadila Ivanu. Nije zaljubljen, ali mu se svidela na početku. Njemu se sviđaju te vatrene žene.”

Ivan je odgovorio navodeći: “Ja se zaljubljujem uvek na prvu. Meni se kod moje bivše žene sviđao i čukalj na nozi. Od glave do pete mi se sve svidelo. Ja akd se zaljubim ta je moja ili Božija. Ako njoj imponuje da sam ja zaljubljen i meni to imponuje.”

Stanija nije ostala ravnodušna, pa je uzvratila optužbama i uvredama: “Bio je zaljubljen u Aneli, pa je najstrašnije vređao da mi se želudac prevrće. On je i u mene, ali on je uhoda! Ovakav starac sa tom nosurdom!”

Njihova žučna razmena reči postala je glavna tema večeri, a napetost među učesnicima ne jenjava. Sukob je izazvao brojne komentare, a kako će se situacija dalje razvijati, ostaje da se vidi.

Elita 9: Ivan i Stanija zaratili u programu uživo, trese se sve – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Alibaba uveren da će Nora više voleti njega od Aneli: obećava ćerki sigurnu budućnost

Tokom emisije “Pitanja gledalaca”, razotkrivena su osećanja između Aneli, Asmina (Alibabe) i njihove ćerke, dok Alibaba tvrdi da će Nora biti uz njega čim obnovi kontakt.

Published

on

By

Tokom emisije “Pitanja gledalaca”, razotkrivena su osećanja između Aneli, Asmina (Alibabe) i njihove ćerke, dok Alibaba tvrdi da će Nora biti uz njega čim obnovi kontakt.

U aktuelnoj emisiji “Pitanja gledalaca” voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje upućeno Marku Janjuševiću Janjušu, u vezi sa njegovim promenjenim mišljenjem o Mileni Kačavendi. Janjuš je objasnio da je na početku bilo dobro druženje, ali da su se mišljenja vremenom promenila, što je potvrdila i Milena, dodajući da svako ima pravo da promeni stav.

Zatim je Aneli Ahmić dobila pitanje da li se plaši da bi njena ćerka Nora mogla više da zavoli Asmina (poznatog i kao Alibaba) ukoliko bi se viđali. Aneli je odgovorila da ne bi imala problem sa tim i da smatra da svako dete zaslužuje da voli oba roditelja. Dodala je da je važno da Nora ima odnos sa ocem i da joj je podjednako stalo do oba roditelja.

U raspravu se uključio i Ivan, koji je uputio oštre reči Aneli, dok je Asmin istakao: “Nora je mene uvek više volela i žensko dete uvek više voli oca. Ja mislim da je vreme da Aneli shvati da se niko nije izblamirao kao mi i da smo najveći blam kao dva roditelja. Jedini problem je što ona ne da da vidim Noru, a to može da se vidi za dva minuta. Neka se potrudi da dođe sa malom, a ja ću svakako u Beogradu da budem sa Majom. Nora će od mene da ima sve u životu, a ja ću da plaćam alimentaciju”.

Aneli je ostala pri stavu da nema problem da Nora voli i oca i majku podjednako, dok je Alibaba uveren da će, kada obnovi odnos sa ćerkom, Aneli ostati u njegovoj senci i da će Nora prvenstveno biti uz njega. Ova tema izazvala je burnu reakciju prisutnih u studiju.

Elita 9: Alibaba misli da će ga Nora voleti više od Aneli, nastao haos – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Emina Jahović priznala da se pokajala zbog estetske korekcije usana

Pevačica iskreno pričala o iskustvu sa hijaluronom i povratku na prirodan izgled

Published

on

By

Pevačica iskreno pričala o iskustvu sa hijaluronom i povratku na prirodan izgled

Emina Jahović, poznata pevačica i jedna od najstilizovanijih dama domaće scene, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim korekcijama. U jednoj emisiji, Emina je priznala da je svojevremeno podlegla trendu uvećanja usana hijaluronom, koji je tada bio izuzetno popularan među javnim ličnostima.

Jahovićeva je istakla da je želela da vidi kako bi izgledala sa punijim usnama, ali je ubrzo shvatila da ovakva promena nije za nju. Rezultat nije ispunio njena očekivanja, te se odlučila da ubrizgani hijaluron što pre ukloni i vrati se svom prirodnom izgledu.

“Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, rekla je Emina u emisiji.

Pevačica je ovim potezom pokazala koliko joj je važno da ostane verna sebi, a njena iskrenost naišla je na brojne pozitivne reakcije. Mnogi pratioci su je podržali zbog otvorenog stava o lepoti i samopouzdanju. Emina je i ovoga puta potvrdila da se ne plaši da javno govori o svojim odlukama i iskustvima, ostajući dosledna svom imidžu autentične i hrabre umetnice.

Pročitaj još

Estrada