Connect with us

Estrada

PROLAZI KROZ TEŽAK PERIOD: Kolega MINE KOSTIĆ otkrio planove za povratak

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Bojan Bjelić, poznat po povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, ponovo se pojavio u javnosti i iznenadio fanove novim informacijama o svojim planovima. Na jednom od aktuelnih događaja, pevač je govorio o povratku u muzičke tokove, radu na novim pesmama, ali i o situaciji koja je zadesila njegovu koleginicu Minu Kostić.

Bjelić je istakao da vredno radi na novom materijalu koji će biti predstavljen publici već na jesen. “Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sada treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, izjavio je Bojan.

Osvrćući se na propuštene prilike, pevač je otkrio da mu je jednom ponuđena pesma “Poplava” koju su kasnije izveli Aca Pejović i Ministarke. “Ja se nisam pronašao u tom tekstu, ne znam da li bi mene ljudi doživeli u tom ‘pijanskom’ momentu, a pesma je apsolutni hit. Nije mi žao, mislim da nisam imao ni godina ni zrelost za tu pesmu, nisam se u tom trenutku pronašao”, rekao je iskreno.

Govoreći o Mini Kostić, koja je nedavno napustila bolnicu “Laza Lazarević” nakon mesečne hospitalizacije, Bjelić je bio suzdržan i profesionalan: “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno.”

Bojanov povratak na muzičku scenu, kao i njegova pažljivo izabrana reč o koleginici, pokazali su profesionalnost i posvećenost kako svojoj karijeri, tako i kolegijalnoj podršci.

Estrada

Adnan Nikšić Sajfer otkrio na šta troši novac i kako gradi muzički biznis

Reper je na Belgrade Music Week festivalu govorio o skupocenoj kajli, investicijama u nekretnine i radu u studiju

Published

on

By

Reper je na Belgrade Music Week festivalu govorio o skupocenoj kajli, investicijama u nekretnine i radu u studiju

Poznati bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, bio je jedan od zvezda druge večeri muzičkog festivala Belgrade Music Week, gde je pred kamerama podelio utiske sa nastupa i otkrio detalje o svom poslovnom životu. Sajfer je na festivalu odgovarao na pitanja novinara, a ekipa Pink.rs iskoristila je priliku da sazna više o njegovim ulaganjima i muzičkom radu.

Na pitanje o svom upečatljivom stajlingu i skupocenoj kajli, Sajfer je priznao da je to bila njegova želja još od detinjstva, ali je naglasio da materijalne stvari nisu u centru njegovih vrednosti. “Nije jeftina kajla, od malena sam imao želju da kupim kajlu, ali mislim da to nije glavna tema i da to nisu prave vrednosti. Tako da ne bih stavljao akcenat na takve stvari… To je ulaganje para u karijeru, neko misli da nije, ali uživam u tome”, izjavio je reper.

Otkrio je i da se, osim muzike, bavi investiranjem u nekretnine i da poseduje muzički studio u kojem radi pesme za sebe i druge izvođače. “Sav fokus mi je na muzici, pored toga sam kupio nekoliko nekretnina, imam svoj studio koji radi pesme i za druge izvođače, tako da je moj sav biznis muzika… Meni je lakše za sebe da radim, teže je za druge, ali znam kome šta laži”, dodao je Sajfer.

Govoreći o saradnji sa kolegama, reper je izdvojio pesmu “Karamela” koju je radio za Emu Radujko, ističući da su svi bili lagani za saradnju. Sajfer je i ovom prilikom podvukao da mu je najveće zadovoljstvo kada publika uživa na njegovim nastupima.

PINK.RS INTERVJU: Sajfer o saradnji sa kolegama i skupocenoj kajli: “Volim da ulažem novac u…”


Pročitaj još

Estrada

Devito priredio spektakl na Ušću: Svemirski brod iznenadio publiku tokom nastupa

David Ljubenović, poznat kao Devito, zapalio atmosferu svojim hitovima i neobičnim scenskim efektima pred beogradskom publikom

Published

on

By

David Ljubenović, poznat kao Devito, zapalio atmosferu svojim hitovima i neobičnim scenskim efektima pred beogradskom publikom

David Ljubenović, poznatiji kao Devito, sinoć je na Ušću priredio pravi muzički spektakl za beogradsku publiku. Reper je nastupio pred brojnim fanovima i još jednom potvrdio svoj status jednog od najtraženijih izvođača na domaćoj sceni, a posebnu pažnju izazvali su specijalni efekti kojima je začinio svoj nastup.

Tokom njegovog izlaska na binu, publika je imala priliku da vidi nesvakidašnji prizor – iz bine je, uz veliku buku i svetlosne efekte, izleteo svemirski brod, što je izazvalo oduševljenje i glasne reakcije prisutnih. Devito je energičnim izvođenjem svojih najvećih hitova dodatno usijao atmosferu na ovom popularnom događaju.

Spektakularni nastup zabeležen je i na društvenim mrežama, a snimke sa koncerta mogu se pronaći na Instagram profilu portala Pink.rs. Fotografije pokazuju delić atmosfere i vizuelnog identiteta koji je obeležio veče.

Publika je burno reagovala na svaki segment nastupa, a posebno su bili iznenađeni neobičnom scenografijom. Ovaj događaj još jednom je pokazao koliko Devito drži do vizuelnog dojma i interakcije sa publikom.

Nastup na Ušću deo je muzičkog događaja koji okuplja brojne izvođače, a energija i originalnost koje je Devito pokazao, sigurno će se još dugo prepričavati među fanovima.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević otvoreno o sukobu sa Majom i Takijem tokom emisije

Starleta je u emisiji ‘Pitanja novinara’ na TV Pink iznela niz oštrih komentara na račun bivšeg partnera i Maje

Published

on

By

Starleta je u emisiji ‘Pitanja novinara’ na TV Pink iznela niz oštrih komentara na račun bivšeg partnera i Maje

Stanija Dobrojević ponovo je u centru pažnje zbog otvorenog istupa tokom emisije ‘Pitanja novinara’ na TV Pink, gde je bez zadrške govorila o svom odnosu sa Majom i Takijem. Poznata starleta nije štedela reči dok je odgovarala na pitanja novinara Darka Tanasijevića, jasno stavivši do znanja da više nema nikakvu emotivnu vezu sa bivšim partnerom Asminom.

“Tri godine me nije uvredio, pa se desilo šta se desilo. Sujeta me je radila i htela sam da ga zgazim. Maja koristi priliku zato što ga ja ne želim nazad. Nema nazad, on je za mene mrtav. On je moja najveća sprdačina, blam i lekcija u životu”, izjavila je Stanija tokom emisije.

Na pitanje o Majinim komentarima, Stanija je istakla da je ne zanima šta Maja i Taki misle, ali i da smatra da provociranja dolaze sa njihove strane. “Za mene su vazduh i ne zanimaju me. Čemu njena potreba da zadiš i uništavaš ženu? Naravno da dobije salvu uvreda”, dodala je.

U nastavku razgovora, starleta je iznela i lične stavove o komentarima na račun njenog brata, ističući da isključivo reaguje na uvrede koje su upućene njoj i njenoj porodici. Stanija je ostala dosledna svom stavu da više ne želi da se vraća na stari odnos, posebno ističući da je zahvalna što su se ti odnosi završili.

Emisija ‘Pitanja novinara’ još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima rijaliti programa tema koja izaziva burne reakcije i komentare publike.

Elita 9: Stanija ispljuvala Takija, pa se dotakla Majinog morala – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada