Estrada
Ilda Šaulić otkrila da njena ćerka Ema pokazuje ljubav prema muzici
Pevačica ističe da Ema uživa u svetu reflektora, a podrška porodice joj neće nedostajati
Foto Izvor: Pink.rs
Pevačica ističe da Ema uživa u svetu reflektora, a podrška porodice joj neće nedostajati
Ilda Šaulić, poznata pevačica i ćerka legendarnog Šabana Šaulića, u poslednje vreme često se pojavljuje u javnosti sa svojom ćerkom Emom. U emisiji ‘Premijera’, Ilda je govorila o tome da njena naslednica već pokazuje interesovanje za javne nastupe i atmosferu na sceni.
Ilda je istakla da Ema voli da joj pravi društvo na raznim događajima i da uživa u pažnji i svetlima reflektora. Upitana da li bi volela da joj ćerka jednog dana krene njenim stopama, pevačica je otvoreno odgovorila:
“Verovatno, ima afinitete i vidim da joj se sve ovo dopada. Mala je ona, ali videćemo šta će ona izabrati za svoj poziv. Od mene će imati podršku i ako bude htela da se bavi poslom. Imali smo razne situacije, da hoće da bude pevačica, glumica i šminkerka, videćemo još”, rekla je Ilda u razgovoru za ‘Premijeru’.
Dok Ema još uvek bira između više zanimanja, jasno je da porodica Šaulić pruža punu podršku njenim željama i interesovanjima. Ilda nije krila ponos zbog ćerkinog entuzijazma i radoznalosti kada je svet muzike i javnih nastupa u pitanju.
Donosimo sve detalje zdravstvenog stanja Mine Kostic ! – Emisija \| Premijera 25.06.2026.
Estrada
Mina Kostić napustila bolnicu, Mane Ćuruvija poslao snažnu poruku na Instagramu
Pevačica je uz podršku porodice izašla iz psihijatrijske ustanove, a njen verenik emotivno se oglasio na društvenim mrežama
Pevačica je uz podršku porodice izašla iz psihijatrijske ustanove, a njen verenik emotivno se oglasio na društvenim mrežama
Mina Kostić, poznata pevačica, nedavno je izašla iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, a povodom toga njen verenik Mane Ćuruvija Kasper oglasio se na svom Instagram profilu. Ova vest dolazi nakon burnih događaja i hospitalizacije pevačice krajem maja, kada je u pratnji policije zbog agresivnog ponašanja primljena u bolnicu.
Nakon nekoliko dana provedenih u ustanovi, Minu su preuzeli njena braća i verenik, koji su joj tokom celog oporavka bili velika podrška. Javnost je pažljivo ispratila svaki korak ovog slučaja, a Kasper se do sada uzdržavao od javnih komentara, odlučivši da prepusti Mininoj porodici i njoj samoj prostor za izjašnjavanje.
Ipak, Mane Ćuruvija Kasper je sada podelio emotivnu fotografiju na kojoj se on i Mina drže za ruke, uz poruku: “Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas.” Ova objava izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama i podršku fanova.
Tokom Mininog boravka u “Lazi Lazarević”, porodica i verenik su joj bili stalno uz rame, pružajući podršku u teškim trenucima. Nakon izlaska iz bolnice, Kostić se oporavlja u krugu najbližih i, prema dostupnim informacijama, trenutno je okružena porodicom i partnerom.
Estrada
Jelena Janković otkrila zašto živi povučeno: Prvi intervju nakon penzije
Bivša teniserka progovorila o porodičnom životu, majčinstvu i važnosti privatnosti nakon završetka sportske karijere
Bivša teniserka progovorila o porodičnom životu, majčinstvu i važnosti privatnosti nakon završetka sportske karijere
Jelena Janković, nekadašnja prva teniserka sveta, posle višegodišnjeg povlačenja iz medija, dala je svoj prvi intervju nakon odlaska u sportsku penziju. U razgovoru je istakla koliko joj je mir važan i zbog čega je odlučila da se kloni reflektora. Jankovićeva danas živi mirnim životom i posvećena je porodici, a u intervjuu je naglasila da su detalji njenog privatnog života, poput toga gde jede, šta pije i gde putuje, samo njena stvar.
“Lepo je u penziji. Živim mirnim životom. Udaljila sam se od medija, ovo mi je prvi intervju posle mnogo godina. Želim da imam privatnost. Kada sam igrala bilo je drugačije. Ljudi su navijali za mene i osećala sam odgovornost da im kažem više. Sada želim mir i neću da budem u centru pažnje. Gde jedem, šta pijem i gde putujem, to su moje privatne stvari. Srpski mediji bi želeli više da znaju o mom životu ali poštuju ovaj moj stav”, izjavila je Jelena.
Osvrnula se i na najveće uspehe u karijeri, posebno na trenutak kada je zauzela prvo mesto na WTA listi, što opisuje kao ispunjenje dečačkog sna: “Biti broj jedan na svetu je najviše što neko u tenisu može da postigne. Sanjala sam to kao dete. Biti najbolji je veliki podvig, dok grend slem može da osvoji i 50. ili 100. teniserka na listi”, rekla je Jankovićeva za slovenački “Dnevnik”.
Jelena je danas u braku sa dr Brankom Baraćem, uglednim specijalistom interne medicine i reumatologom, sa kojim ima ćerku Unu. Par se retko pojavljuje u javnosti, a Jankovićeva ističe da joj je upravo privatnost prioritet u ovom životnom periodu.
Njen suprug je prepoznat u naučnim i sportskim krugovima, a angažovan je i kao lekar sportskih timova i sekretar stručnih udruženja. Jelena Janković ostaje upamćena kao jedna od najuspešnijih srpskih sportistkinja, ali je sada odlučna da mir i porodični život stavi u prvi plan.
Estrada
Dea Đurđević sa suprugom posetila manastir Ostrog pred porođaj
Voditeljka je na Instagramu podelila emotivnu fotografiju, a fanovi su uputili brojne čestitke
Voditeljka je na Instagramu podelila emotivnu fotografiju, a fanovi su uputili brojne čestitke
Poznata voditeljka Dea Đurđević i njen suprug Lazar Petrović privukli su pažnju javnosti najnovijom objavom na društvenim mrežama. Par je zajedno posetio manastir Ostrog, a dirljiv trenutak zabeležen je fotografijom koju je Dea podelila sa pratiocima na Instagramu. Na slici, Dea u dugačkoj roze haljini sa trudničkim stomakom, pozira zagrljena sa Lazarom, dok oboje zrače srećom zbog predstojećeg proširenja porodice.
Dea je u poslednjim nedeljama trudnoće i, kako je nedavno istakla, s nestrpljenjem očekuje dolazak njihove ćerke. Njene objave redovno privlače pažnju fanova, a ovaj put je zajednička poseta svetinji izazvala lavinu pozitivnih komentara i čestitki. U razgovoru za medije, Dea je otkrila da trudnoća nije bila planirana, ali da je presrećna zbog svega što ih očekuje. “Svi su uz mene, cela televizija i hvala na tome. Moram da kažem da ću uskoro saznati pol, ali eto Bog je odlučio, nismo planirali, ali eto kada sam saznala, kada sam videla dve crte stvarno se odsečeš, ali presrećna sam”, izjavila je Dea.
Lazar i Dea obnovili su vezu nakon petnaest godina razdvojenosti, a nedavno su stali na ludi kamen. Njihova priča dodatno je inspirisala mnoge, dok par uživa u svakom trenutku pred dolazak prinove. Fanovi su u komentarima izrazili podršku i poželeli im sreću na novom životnom poglavlju.
-
Estrada22 hours agoNajbolji prijatelj Anastasije Brčić o pomirenju sa Borom: Ne podržavam taj odnos
-
Estrada18 hours agoNenad Marinković Gastoz u centru pažnje zbog objave Anđele Đuričić
-
Estrada24 hours agoHaris Džinović otvoreno o životu nakon razvoda: Više ne želi da vidi Melinu
-
Estrada22 hours agoNele Karajlić promovisao album Pijani brod u Beogradu i prikazao neobičan AI spot
-
Estrada9 hours agoSloba Vasić se vratio nastupima posle boravka u Lazi
-
Estrada21 hours agoJala Brat i Buba Corelli otvorili koncert na Ušću pesmom Toronto, publika pevala uglas
-
Estrada15 hours agoMina i Viktor otvoreno o planovima: prvo veridba, zatim proširenje porodice i venčanje
-
Estrada20 hours agoStanija oštro napala Aneli zbog odnosa sa detetom: Kritika majčinstva izazvala burnu raspravu
