Elita
Sara se raspada u suzama: NIKADA OVAKO PONOVO, PO STOTI PUT, NIJE BILA ZALJUBLJENA (VIDEO)
Sara Stojanović
Sara Stojanović nastavlja da pati zbog svojih ljubavi i svaka nova ljubav joj je ona prava kakvu nikada nije imala. Sa druge strane, nekako se Janjuš uvek nađe tu da se malo zeza na njen račun i da joj posprdno pomaže da prevaziđe nove ljubavne jade. Ovaj komičan video morate pogledati.
- Ajde, što plačeš, je*em mu miša? – pitao je Janjuš dok je mazio po glavi.
- A zaljubila sam se, Janjuše – rekla je Sara grcajući u suzama i nastavila:
- Niko se ovako nije ponašao prema meni.
I Janjuš je nastavio da se sprda sa njom da se baz zaljubila i da se to vidi.
https://www.tiktok.com/@zadruga_elita_official/video/7654943993184128276?_r=1&_t=ZS-97X9SVE88uW
- Duša moja, pogledaj suze kako mi idu – tešio je Janjuš dok je mazio po glavi.
Pitao je da li se baš zaljubila.
- Jesam, sada sam se baš zaljubila.
- To se baš vidi, nemoj sada da bude drugačije – malo ironično je govorio Janjuš, misleći očigledno na to kako se Sara svaki dan zaljubi u drugog.
- Ja sam se stvarno zaljubila, neće biti drugačije, znaš ti mene – pravda se Sara.
- Znam, kako ne znam – ironično odgovara Janjuš.
Na kraju ga je Sara pitala da li se sprda sa njom, a on je, naravno, negirao – ma kakvi.
Elita
ŠTA LJUBAV NAPRAVI OD ČOVEKA: Bebica se transformisao od debeljuce do ARNOLDA ŠVARCENEGERA (VIDEO)
Bebica u Teodora su ponovo u nikada većoj ljubavi, a izgleda da je razlog tome i to što se Bebica fizički prepolovio i trenira punom parom kako bi Teodori dokazao svoju ljubav.
I pre nego što ga je Teodora prevarila sa Filipom, on je krenuo sa vežbanjem, onda opet stao i prebacio se na slatkiše tokom prevare. Nakon toga, sačekao je mudro da se raspadne priča između Teodore i Bebice i da se ponovo ubaci kao stari dečko.
https://www.youtube.com/watch?v=-hfRSLbOuuI
Čim su Teodora i Filip završili, on je ponovo krenuo u priču sa njom, ali i nastavio sa vežbanjem. 😀
Na najnovijem videu vidi se kako Teodora pažljivo prati njegov trening, a on, kao pravi gladijator, sa rukavicama na rukama, pokazao je da je u odličnoj formi.
Elita
Luka u svađi sa Kačavednom pokazao slike sa ultrazvuka, pale teške uvrede
U toku emisije “Pitanja gledalaca” voditelj Milan Milošević pročitao je pitanje za Boru Santanu.
– U svakoj svađi sa Anastasijom provlačiš Matoru. Da li se Anastasiji sviđa Matora? – glasilo je pitanje.
– Ona je u početku Matoru upoređivala sa muškarcima. Govrila je da Matora ima manire. Pričala je da ima onu stvar sve devojke bi bile sa njom. Verujem, da su me Todićka i Anastasija sprdale. Nemaju one veze sa Matorom – rekao je Bora.
– Ja sam rekla kako se Dragana lepo ophodi prema Dragani, kako ima kodekse i da ima mu*a. Da je muško svideo bi mi se muškarac kao Matora. Meni se Matora ne sviđa. Nikada ne bih bila sa ženom – rekla je Anastasija.
– Više njih bi bilo sa njom – dodala je Dragana.
– Bravo Milena, u pravu si da je Luka nakon onih jadnih poklona koje su dobili povratio aferu pašteta – glasilo je naredno pitanje.
– Zna vrlo dobro da sam je štedela. Žena je zdrava prava. ako je ona trudna ona treba da vodi računa o njoj, a i ona. Ciljano i namenski je to uradio. Vrlo dobro znaju kako stoje finansijski. Žena ustala i pričala o njenoj babi 15 minuta. sve je namenski radila od kako je ušla u rijaliti. Ona s kim nije pravila dete. – rekla je Milena.
– Ovo je najveći monstrum od žene, zlo. Milici si ćutala, a vređala te je kao konja. Jednu reč nije pisnula Milici. Ovo je najveće zlo koje postoji. mene itekako briga što je Anita trudna. Ti si jedno smeće koje nema obzira. Pokala si ovde da si ober alkoholičarka – rekao je Luka.
– A ti si se pomiri da ženiš ku*vu, da ćeš da dobiješ Bajaderu, da si Aneli na početku pravio blizance, puđi k*rac i ti i tvoja mala kanta – rekla je Milena.
– Rekla je dobiće bebu bajaderu – dodao je Uroš.
– Kad rodi bebu onda će da ljulja Bajaderu – rekla je Milena.
– Gaduro jedna, sram te bilo – rekla je Sofija.
Elita
Takmičari Elite ignorišu pravila buđenja – prete im kazne
Učesnici rijalitija nastavili su da spavaju iako je Veliki šef pustio muziku kao znak za buđenje, čime su prekršili jedno od osnovnih pravila u Beloj kući.
Učesnici rijalitija nastavili su da spavaju iako je Veliki Šef pustio muziku kao znak za buđenje, čime su prekršili jedno od osnovnih pravila u Beloj kući.
U rijalitiju ‘Elita’, Veliki šef je jutros pustio muziku s jasnom porukom takmičarima da je vreme za buđenje i da od tog trenutka spavanje više nije dozvoljeno. Ovo pravilo važi za sve učesnike u Beloj kući i poznato je kao jedno od osnovnih tokom boravka u rijalitiju. Ipak, pojedini takmičari nisu reagovali na znak za buđenje i odlučili su da nastave da spavaju, ignorišući puštenu muziku i svesno rizikujući da budu novčano kažnjeni. Kako je izgledao trenutak kada su učesnici ignorisali muziku, može se pogledati na zvaničnom snimku. Ovakvo ponašanje moglo bi im doneti kazne, pošto produkcija strogo vodi računa o poštovanju pravila.
-
Estrada24 hours agoBRAZILSKI GLUMAC otpevao hit HALIDA BEŠLIĆA u dresu reprezentacije BiH i zapalio mreže
-
Estrada21 hours agoNajbolji prijatelj Anastasije Brčić o pomirenju sa Borom: Ne podržavam taj odnos
-
Estrada23 hours agoSara Stojanović iz Elite 9: Od uzorne srednjoškolke do najkomentarisanije učesnice rijalitija
-
Estrada17 hours agoNenad Marinković Gastoz u centru pažnje zbog objave Anđele Đuričić
-
Estrada23 hours agoHaris Džinović otvoreno o životu nakon razvoda: Više ne želi da vidi Melinu
-
Estrada22 hours agoNele Karajlić promovisao album Pijani brod u Beogradu i prikazao neobičan AI spot
-
Estrada20 hours agoJala Brat i Buba Corelli otvorili koncert na Ušću pesmom Toronto, publika pevala uglas
-
Estrada14 hours agoMina i Viktor otvoreno o planovima: prvo veridba, zatim proširenje porodice i venčanje
