Connect with us

Estrada

Sloba Vasić se vratio nastupima posle boravka u Lazi

Pevač je nakon izlaska iz ustanove Laza Lazarević objavio fotografiju sa mora i istakao šta mu najviše prija

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevač je nakon izlaska iz ustanove Laza Lazarević objavio fotografiju sa mora i istakao šta mu najviše prija

Pevač Sloba Vasić ponovo je u fokusu javnosti nakon što je nedavno hospitalizovan u ustanovi Laza Lazarević, posle neprijatnog incidenta u avionu koji je izazvao pažnju medija. Vasić se, po izlasku iz bolnice, oglasio na društvenim mrežama i pokazao gde trenutno boravi, potvrdivši da se vratio profesionalnim obavezama.

Na svom Instagram profilu, pevač je podelio fotografiju sa primorja, uz kratak opis koji otkriva njegov trenutni pogled na život i potrebu za mirom. “Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora”, napisao je Vasić ispod objave, aludirajući da mu je sada najvažniji spokoj.

Objava je privukla pažnju njegovih pratilaca, koji su mu u komentarima uputili brojne reči podrške. Fanovi su posebno istakli da su srećni što se vratio nastupima i poželeli mu puno uspeha na sceni.

Podsećamo, Vasić je bio hospitalizovan nakon što je napravio neprijatnu scenu tokom leta, a nakon oporavka odlučio je da se vrati svakodnevnim aktivnostima. Njegova objava sa mora svedoči o tome da trenutno uživa u miru i radu, a publika s nestrpljenjem očekuje njegove naredne nastupe.

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, verenik Mane Ćuruvija Kasper joj pružio emotivnu podršku

Pevačica je nakon boravka u klinici objavila fotografiju sa verenikom, koji je na Instagramu poručio da je nikada neće napustiti

Published

on

By

Pevačica je nakon boravka u klinici objavila fotografiju sa verenikom, koji je na Instagramu poručio da je nikada neće napustiti

Mina Kostić, poznata pevačica, završila je nedavni boravak u Specijalnoj bolnici ‘Dr Laza Lazarević’, što je bio izazovan period za nju. Nakon što je napustila kliniku, javnosti se obratila putem društvenih mreža, a posebnu pažnju izazvala je objava njenog verenika, Manea Ćuruvije Kaspera.

Na svom Instagram profilu, Kasper je podelio fotografiju na kojoj čvrsto drži Mininu ruku, uz emotivnu poruku posvećenu svojoj verenici. Tim gestom pokazao je koliko mu je bitna i koliko je posvećen njihovoj vezi u ovim teškim trenucima.

‘Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas’, napisao je Kasper putem Instagrama, jasno stavljajući do znanja da Minu podržava bezuslovno.

Ova objava izazvala je veliki broj pozitivnih reakcija među fanovima, koji su u komentarima izražavali podršku i želje za Minino brzo ozdravljenje.

Podsećamo, prethodnih nedelja Mina je bila na lečenju, a sada je, uz podršku partnera, ponovo kod kuće. Njihova emotivna povezanost i međusobna podrška posebno su došli do izražaja u ovim izazovnim danima.

Pročitaj još

Estrada

Janjuš izazvao haos skokom u bazen – učesnice iznenadio prskanjem vode

Marko Janjušević Janjuš napravio pometnju među zadrugarkama kada je jutros energično skočio u bazen, što je izazvalo neočekivane reakcije.

Published

on

By

Marko Janjušević Janjuš napravio pometnju među zadrugarkama kada je jutros energično skočio u bazen, što je izazvalo neočekivane reakcije.

Marko Janjušević Janjuš odlučio je da osveži jutro skokom u bazen, ali njegov potez nije prošao nezapaženo. Umesto da mirno uđe u vodu, Janjuš je skočio sa puno energije, zbog čega je velika količina vode završila van bazena. U tom trenutku, oko bazena su se sunčale učesnice rijalitija koje su bile potpuno iznenađene i isprskane, što ih je nateralo da vrište od iznenađenja. Ova situacija izazvala je burnu reakciju i među ostalim prisutnima. Više o ovom nesvakidašnjem trenutku možete pogledati na zvaničnom profilu rijalitija.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila šta Asmin misli o Marku Markoviću i Anđelu Rankoviću

Starleta je u rijalitiju iznela stav bivšeg verenika, komentarišući i druge učesnike

Published

on

By

Starleta je u rijalitiju iznela stav bivšeg verenika, komentarišući i druge učesnike

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju gledalaca izjavama tokom prethodne noći u rijalitiju, kada je govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću. Ona je, komentarišući njegov odnos prema muškim učesnicima, otkrila da Asmin mnoge ne smatra pravim muškarcima, već ih naziva “devojčicama”.

Tokom otvorenog razgovora, Stanija je pomenula da se u toj grupi nalaze i Anđelo Ranković i njen bivši dečko Marko Marković, sa kojim je ranije takođe bila u vezi pred kamerama. Prema njenim rečima, Asmin je naročito kritičan kada procenjuje druge muškarce u rijalitiju, a upravo Marko Marković i Anđelo često su tema njegovih komentara.

“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, izjavila je Stanija pred kamerama.

Fanovi na društvenim mrežama odmah su počeli da komentarišu Stanijine reči, a snimak iz rijalitija već je izazvao brojne reakcije. Ove izjave podsetile su javnost na raniju vezu Stanije i Marka Markovića, ali i na njen turbulentni odnos sa Asminom Durdžićem, koji je bio u fokusu medija prethodnih godina.

Kako će se ova priča dalje razvijati, ostaje da se vidi u narednim epizodama rijalitija.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada