Connect with us

Estrada

TO SU MOJE PRIVATNE STVARI: Jedini intervju JELENE JANKOVIĆ nakon napuštanja sportske karijere

Bivša teniserka progovorila o porodičnom životu, majčinstvu i važnosti privatnosti nakon završetka sportske karijere

Published

on

Instagram.com

Bivša teniserka progovorila o porodičnom životu, majčinstvu i važnosti privatnosti nakon završetka sportske karijere

Jelena Janković, nekadašnja prva teniserka sveta, posle višegodišnjeg povlačenja iz medija, dala je svoj prvi intervju nakon odlaska u sportsku penziju. U razgovoru je istakla koliko joj je mir važan i zbog čega je odlučila da se kloni reflektora. Jankovićeva danas živi mirnim životom i posvećena je porodici, a u intervjuu je naglasila da su detalji njenog privatnog života, poput toga gde jede, šta pije i gde putuje, samo njena stvar.

“Lepo je u penziji. Živim mirnim životom. Udaljila sam se od medija, ovo mi je prvi intervju posle mnogo godina. Želim da imam privatnost. Kada sam igrala bilo je drugačije. Ljudi su navijali za mene i osećala sam odgovornost da im kažem više. Sada želim mir i neću da budem u centru pažnje. Gde jedem, šta pijem i gde putujem, to su moje privatne stvari. Srpski mediji bi želeli više da znaju o mom životu ali poštuju ovaj moj stav”, izjavila je Jelena.

Osvrnula se i na najveće uspehe u karijeri, posebno na trenutak kada je zauzela prvo mesto na WTA listi, što opisuje kao ispunjenje dečačkog sna: “Biti broj jedan na svetu je najviše što neko u tenisu može da postigne. Sanjala sam to kao dete. Biti najbolji je veliki podvig, dok grend slem može da osvoji i 50. ili 100. teniserka na listi”, rekla je Jankovićeva za slovenački “Dnevnik”.

Jelena je danas u braku sa dr Brankom Baraćem, uglednim specijalistom interne medicine i reumatologom, sa kojim ima ćerku Unu. Par se retko pojavljuje u javnosti, a Jankovićeva ističe da joj je upravo privatnost prioritet u ovom životnom periodu.

Njen suprug je prepoznat u naučnim i sportskim krugovima, a angažovan je i kao lekar sportskih timova i sekretar stručnih udruženja. Jelena Janković ostaje upamćena kao jedna od najuspešnijih srpskih sportistkinja, ali je sada odlučna da mir i porodični život stavi u prvi plan.

Estrada

Bojan Bjelić otkrio planove za povratak: O novim pesmama i podršci Mini Kostić

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Published

on

By

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Bojan Bjelić, poznat po povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, ponovo se pojavio u javnosti i iznenadio fanove novim informacijama o svojim planovima. Na jednom od aktuelnih događaja, pevač je govorio o povratku u muzičke tokove, radu na novim pesmama, ali i o situaciji koja je zadesila njegovu koleginicu Minu Kostić.

Bjelić je istakao da vredno radi na novom materijalu koji će biti predstavljen publici već na jesen. “Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sada treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, izjavio je Bojan.

Osvrćući se na propuštene prilike, pevač je otkrio da mu je jednom ponuđena pesma “Poplava” koju su kasnije izveli Aca Pejović i Ministarke. “Ja se nisam pronašao u tom tekstu, ne znam da li bi mene ljudi doživeli u tom ‘pijanskom’ momentu, a pesma je apsolutni hit. Nije mi žao, mislim da nisam imao ni godina ni zrelost za tu pesmu, nisam se u tom trenutku pronašao”, rekao je iskreno.

Govoreći o Mini Kostić, koja je nedavno napustila bolnicu “Laza Lazarević” nakon mesečne hospitalizacije, Bjelić je bio suzdržan i profesionalan: “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno.”

Bojanov povratak na muzičku scenu, kao i njegova pažljivo izabrana reč o koleginici, pokazali su profesionalnost i posvećenost kako svojoj karijeri, tako i kolegijalnoj podršci.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Otkrila kako joj „kuća peva“

Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu

Published

on

By

Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu

Marta Savić ponovo je pred reflektorima nakon dužeg povlačenja sa estrade. Popularna pevačica pojavila se na koncertu Južnog vetra u Beogradu, gde je izazvala veliko interesovanje publike i medija. Tim povodom, Marta je pred okupljenim novinarima iskreno priznala da ima tremu zbog povratka na scenu, posebno jer je, kako kaže, ovo za nju poseban trenutak.

Sa osmehom na licu, Marta se prisetila emotivnog blagoslova koji je svojevremeno dobila od drage osobe. „Jednom je moja draga osoba rekla da mi kuća peva, i zaista, danas svi pevamo – muž, ćerka i ja“, istakla je Savić, aludirajući na uspeh svog supruga Mileta Kitića i ćerke Elene, koji takođe imaju zapažene muzičke karijere.

Pevačica je takođe otkrila i jedan od svojih trikova za mladolik izgled. Prema njenim rečima, izbegavanje stresa je ključni faktor za očuvanje vitalnosti i energije. “Ne volim stres i uvek ga izbegavam. Trudim se da budem u miru i ne dopuštam da mi ‘skače pritisak'”, otkrio je izvor blizak pevačici.

Ova povratnička noć za Martu Savić bila je prilika da se podseti zašto publika i dalje voli njen glas i energiju. Iako ne pamti datume i godine, kako je sama rekla, muzika ostaje njena najveća radost. Fanovi su s oduševljenjem propratili njen povratak, a komentari podrške nisu izostali.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Prvi nastup posle 17 godina na Tašmajdanu

Pevačica je zablistala na Festivalu Južnog vetra u Beogradu, a publika je dočekala s oduševljenjem

Published

on

By

Pevačica je zablistala na Festivalu Južnog vetra u Beogradu, a publika je dočekala s oduševljenjem

Marta Savić, supruga Mileta Kitića, sinoć je posle punih 17 godina ponovo stala pred beogradsku publiku na koncertu na stadionu Tašmajdan. Povod njenog povratka bio je Festival Južnog vetra, događaj koji je okupio brojne muzičke zvezde i ljubitelje ovog muzičkog pravca.

Ekipa portala Pink.rs bila je prisutna na licu mesta, gde je zabeležila dolazak popularne pevačice. Marta je za ovu priliku odabrala dugačku crnu haljinu i elegantnu šminku, dok je njen prepoznatljiv osmeh bio u prvom planu. Na fotografijama i snimcima sa događaja vidi se kako zrači samopouzdanjem dok se priprema za izlazak na scenu.

Veče je bilo rezervisano za najveće hitove izvođača Južnog vetra, a Martino pojavljivanje izazvalo je posebnu pažnju publike. Fanovi su s oduševljenjem ispratili njen povratak, što je vidljivo i iz brojnih komentara na društvenim mrežama i Instagram objavama portala Pink.rs.

Ovaj koncert predstavlja značajan trenutak za Martu Savić, s obzirom na to da je poslednji put nastupala pred beogradskom publikom pre gotovo dve decenije. Festival Južnog vetra još jednom je pokazao koliko su izvođači ovog žanra i dalje voljeni među publikom, a Martino pojavljivanje na sceni svakako je obeležilo veče.

Pročitaj još

Estrada