Connect with us

Estrada

Zdravko Čolić iskreno o ljubavnim brodolomima: Malo ozbiljnih veza, ali slomljeno srce

Slavni pevač otvoreno je govorio o prošlim ljubavima i braku sa Aleksandrom, otkrivajući da nije bio pošteđen emotivnih razočaranja

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Slavni pevač otvoreno je govorio o prošlim ljubavima i braku sa Aleksandrom, otkrivajući da nije bio pošteđen emotivnih razočaranja

Zdravko Čolić, jedna od najvećih muzičkih zvezda Balkana, iznenadio je javnost iskrenim priznanjima o svom ljubavnom životu. U intervjuu za “In magazin” na Novoj, pevač je progovorio o vezama koje su mu obeležile mladost, ali i o razočaranjima kroz koja je prošao pre nego što je pronašao sreću u braku sa suprugom Aleksandrom.

Čolić je istakao da, uprkos dugoj karijeri i velikoj popularnosti, nije imao mnogo ozbiljnih veza. “Ja sam u životu imao malo onih ozbiljnih veza, ali naravno da jeste, više žena, da ih ne imenujem. To je sasvim prirodno i sasvim muški. Tako da oni koji nisu imali slomljeno srce i nisu bili zaljubljeni, mislim da im nešto fali”, rekao je Čolić u pomenutom razgovoru.

Danas, Čolić uživa u skladnom braku sa Aleksandrom, profesorkom, s kojom ima dve ćerke. Aleksandra preferira život van reflektora, što dodatno doprinosi harmoniji njihove porodice. Pevač retko govori o privatnosti, ali je ovoga puta otvoreno podelio deo svoje emotivne prošlosti.

Njegova izjava naišla je na razumevanje i podršku fanova, koji često ističu koliko cene njegovu iskrenost i prizemljenost. Čolićeva poruka o ljubavnim iskustvima i razočaranjima odjeknula je kao univerzalna istina sa kojom se mnogi mogu poistovetiti.

Iako nije otkrivao detalje o bivšim vezama, Čolić je još jednom pokazao zašto je omiljen među publikom – iskrenošću i jednostavnošću, bez potrebe za senzacionalizmom.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica otvoreno o raskidu i prevari iz prošlosti

Popularna pevačica i njen bivši partner iskreno o razlozima raskida, javnim priznanjima i odnosu danas

Published

on

By

Popularna pevačica i njen bivši partner iskreno o razlozima raskida, javnim priznanjima i odnosu danas

Pevačica Aleksandra Prijović i njen kolega Ljuba Perućica bili su u vezi dve godine, a njihov raskid dugo je bio tema javnih spekulacija. Iako su se rastali pre nekoliko godina, detalji iz njihovog odnosa i dalje izazivaju pažnju medija i publike, posebno nakon što je Perućica otvoreno progovorio o svom neverstvu.

U intervjuima, Ljuba Perućica je priznao da je tokom veze prevario Aleksandru, ali istakao da prevara nije bila direktan povod za raskid. “Nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično”, ispričao je Perućica.

On je dodao da Aleksandra nije saznala za prevaru u trenutku kada se dogodila, već naknadno. “Nikada me nije uhvatila u prevari. Kasnije je čula da sam jednom bio neveran. Posle toga mi je rekla: ‘Budi ubuduće pametan i nemoj to da radiš'”, rekao je pevač.

Na pitanje da li je i Aleksandra njega prevarila, Perućica je odgovorio da o tome ne zna ništa sigurno: “Ja to ne znam. Ne mogu da kažem da sam video ili da sam siguran. Ona to zna i mora da prizna ako ima šta uopšte, ja nikada nikoga ne bih ofirao. Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne. Meni niko nikada nije to rekao, a i da mi je rekao ne bih verovao dok to ne vidim svojim očima. Glupa je tema, to je bilo baš davno. Bili smo mladi, ona danas ima srećnu porodicu, decu kao i ja sa druge strane i bezveze je pričati o tome uopšte”, zaključio je.

I Aleksandra i Ljuba danas imaju sređene privatne živote, a o detaljima svoje prošlosti govore bez zadrške, ističući da su sada potpuno posvećeni svojim porodicama i karijerama.

Pročitaj još

Estrada

Mina i Viktor uživaju u harmoniji: zaljubljeni kao nikada, bez traga prošlih nesuglasica

Nakon brojnih rasprava, Mina Vrbaški i Viktor Gagić sada pokazuju samo ljubav i pažnju, uživajući u mirnim trenucima zajedno u dvorištu.

Published

on

By

Nakon brojnih rasprava, Mina Vrbaški i Viktor Gagić sada pokazuju samo ljubav i pažnju, uživajući u mirnim trenucima zajedno u dvorištu.

Mina Vrbaški i Viktor Gagić proveli su ovo jutro zajedno u dvorištu, ispijajući prvu kafu i razgovarajući bez opterećenja. Iako su ranije imali brojne nesuglasice, uvrede i teške reči, sada deluju kao da su zaboravili sve probleme iz prošlosti. Čini se da su konačno pronašli mir u svojoj vezi, pa su njihovi postupci puni nežnosti i pažnje. Mina je ovog puta pokazala koliko joj je stalo do Viktora tako što mu je pripremila kafu i nežno ga mazila, dok je on opušteno uživao u jutarnjem suncu. Njihovo ponašanje jasno pokazuje da su prevazišli sve prethodne razmirice i sada uživaju u stabilnosti i ljubavi, kao da nikada nisu imali razloga za svađu.

Elita 9: Mina i Viktor u nikad stabilnijoj vezi, kao da nikad nisu ni raskidali – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić ponovo u žestokom sukobu u Eliti 9

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, rasprava između Stanije i Aneli dobila je novu dimenziju, a u sve se uključila i Maja Marinković

Published

on

By

Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, rasprava između Stanije i Aneli dobila je novu dimenziju, a u sve se uključila i Maja Marinković

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić našle su se sinoć u centru pažnje tokom emisije ‘Gledanje snimaka’ u rijaliti formatu ‘Elita 9’. Povod za novo zaoštravanje odnosa bio je snimak na kom Maja Marinković i Asmin Durdžić komentarišu Aneli, što je izazvalo burne reakcije među učesnicima.

U toku emisije, Aneli je istakla da se trudi da bude taktična u odnosu sa drugim učesnicima, naročito nakon ulaska Stanije. “Ja sam navikla da je on taktičar i ja ovde moram da budem taktičar. Kada je Stanija ušla morala sam da budem taktična. Biram da ćutim i da rešavam svoj problem napolju. On je birao kako će da se postavi prema majci svog deteta. On je za mene monstrum. Jedan otac koji ne želi da viđa svoje dete”, izjavila je Aneli tokom prikazivanja snimka.

Sa druge strane, Asmin Durdžić je komentarisao situaciju rečima: “Meni niko nije kriv nego sam ja. Mi ovo da radimo u Austriji dete bi oduzeli u istoj sekundi. Mi jesmo blam. Nije mi jasno da žena nakon tri godine ne kaže da je bruka nacije. Ja za sebe tvrdim da sam blam. Kad sam rekao da menjam taktiku, da ako vređa moju porodicu da neću da reagujem. Menjam taktiku u smislu pametniji popušta. Želim da završim ovaj blam.”

Rasprava je dodatno podgrejana umešanjem Maje Marinković, koja je svojim komentarima podstakla još oštriju razmenu mišljenja među učesnicama. Gledaoci su imali priliku da prate svaku reč i reakciju, što je dodatno podiglo tenziju u kući.

Ovo nije prvi put da odnos između Stanije i Aneli izaziva pažnju javnosti, a sinoćnja emisija pokazala je da su nesuglasice daleko od rešavanja. Kako će se situacija dalje odvijati, ostaje da se vidi u narednim epizodama ‘Elite 9’.

Elita 9: Stanija demolirala Aneli argumentima, oslonila se na njeno majčinstvo – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada