Connect with us

Estrada

Luka negira aferu ‘Bajadera’ i brani Anitin izostanak iz emisija

U emisiji ‘Sa mesta splačina’, Luka Vujović iznosi svoj stav o Anitinoj aferi, dok Terza insistira na argumentima i pokušava da razjasni situaciju.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

U emisiji ‘Sa mesta splačina’, Luka Vujović iznosi svoj stav o Anitinoj aferi, dok Terza insistira na argumentima i pokušava da razjasni situaciju.

U najnovijoj epizodi emisije ‘Sa mesta splačina’, voditelj Dačo Virijević razgovarao je sa Lukom Vujovićem i Borislavom Terzićem Terzom o aktuelnoj aferi ‘Bajadera’ koja se vezuje za Anitu. Tema razgovora bila je i Anitino izbegavanje gostovanja u emisijama, što je izazvalo dodatnu pažnju javnosti.

Luka je tokom emisije jasno stavio do znanja da za njega afera ‘Bajadera’ ne postoji, pokušavajući da zaštiti Anitu i opravda njene postupke. Borislav Terzić Terza, međutim, nije ostao bez komentara i izneo je konkretne argumente u vezi sa situacijom.

U jednom trenutku, Dačo je upitao: ‘Luka i Anita su se uvredili jer si rekao da je ona bajadera. Zašto se vređaju ako već ne postoji ništa?’ Na to je Terza odgovorio: ‘Ne znam zbog čega, ako ništa ne postoji. Ja sam rekao da nisam gledao i da ne mogu da tvrdim da nešto postoji. Ja sam odreagovao zbog Milice i tih stvari koje slušam. Kad sam čuo još da je izgubila posao…’

Iako Luka nastavlja da negira postojanje afere, Terza ostaje pri svom stavu i insistira na razgovoru o činjenicama, dok se javnost i dalje pita šta je prava istina iza ovog slučaja.

Elita 9: Za Luku Anitina afera “Bajadera” ne postoji, Terza ih izrešetao argumentima – 27.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jelena Radanović otkrila poslednju prepisku sa Markom Pantićem: Oproštaj koji je dirnuo javnost

Supruga Slobe Radanovića podelila emotivne poruke s prerano preminulim novinarom, kolege i prijatelji u šoku

Published

on

By

Supruga Slobe Radanovića podelila emotivne poruke s prerano preminulim novinarom, kolege i prijatelji u šoku

Novinar i voditelj Marko Pantić, poznat kao Ludo Pero, iznenada je preminuo 26. juna 2026. godine u Beogradu, u 36. godini. Njegova smrt ostavila je dubok trag među kolegama, prijateljima i porodicom, dok su se društvene mreže ubrzo ispunile oproštajnim porukama i sećanjima.

Posebno emotivnu objavu podelila je Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, koja je na Instagramu otkrila poslednju prepisku sa Markom. Naime, neposredno pre tragičnog događaja, Marko je Jeleni poslao snimak Slobinog nastupa sa koncerta. Jelena mu je kroz poruku odgovorila: “Sad za njim na Music week”, na šta joj je Marko uzvratio pitanjem: “Piši. Kod koga ide?”.

Uz fotografiju njihove prepiske, Jelena je napisala: “Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce.”

Vest o Markovoj iznenadnoj smrti potresla je i brojne javne ličnosti, koje su se u komentarima i objavama na društvenim mrežama opraštale od kolege i prijatelja. Mnogi su istakli njegovu energiju, profesionalizam i vedar duh koji je ostavio neizbrisiv trag u svetu novinarstva i voditeljstva.

Pantićeva poslednja komunikacija sa Jelenom Radanović dodatno je naglasila koliko su njegovi postupci i prijateljstva značili ljudima iz javnog života. Porodica i prijatelji nastavljaju da se opraštaju od Marka, dok su se na društvenim mrežama nizale poruke zahvalnosti i tuge.

Pročitaj još

Estrada

Luka stao u odbranu Anite tokom žustre rasprave o ‘Bajadera’ aferi u radijskom programu

Luka Vujović ušao je u studio kako bi zaštitio Anitu Stanojlović zbog optužbi vezanih za aferu ‘Bajadera’, što je izazvalo burnu diskusiju među učesnicima.

Published

on

By

Luka Vujović ušao je u studio kako bi zaštitio Anitu Stanojlović zbog optužbi vezanih za aferu ‘Bajadera’, što je izazvalo burnu diskusiju među učesnicima.

Luka Vujović pojavio se uživo u radio programu kako bi javno branio svoju devojku Anitu Stanojlović povodom aktuelne afere ‘Bajadera’. U studiju je došlo do oštre konfrontacije sa Dačom Virijevićem, koji je uporno potencirao temu navodnih odnosa Anite. Luka je poručio: “Je l’ tvrdiš da je imala s*ksualne odnose? Kako možeš da tvrdiš kad nema snimak? Molim te da ne potenciraš tu temu. Ako je Milena provela noć sa Janjušem, ako oni ne potvrde ti ne možeš da tvrdiš. Ti si taj koji nedeljama samo to potencira. Matora nikad nije rekla da postoji snimak gde imaju s*ksualne odnose.” Dačo je odgovorio: “Hoćeš ti da nam objasniš? Mi nagađamo i možemo da mislimo i da je prodavala bajadere.” Tokom emisije, Bebica je naveo da ne bi želeo da neko nosi odgovornost zbog ovih optužbi, dok je Dačo nastavio sa pitanjima, uključujući i razlog zašto Biljana napolju Anitu naziva bajaderom. U završnici rasprave, istaknuto je i da Luka brani osobu o čijem životu zna malo, a Dačo je naglasio da o nekim stvarima može znati samo Anita.

Elita 9: Luka uleteo u radio da opere Anitu od afere “Bajadera” – 27.06.2026.

Pročitaj još

Estrada

Anđelka Prpić sa porodicom uživa u Diznilendu: Ne skida osmeh na licu

Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja

Published

on

By

Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja

Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da napravi predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputuje u Pariz. Na svom Instagram profilu, Anđelka je podelila niz fotografija i pokazala kako uživa u čaroliji Diznilenda zajedno sa porodicom.

Na objavljenim fotografijama vidi se da je porodica iskoristila svaki trenutak za opuštanje, uživajući u hrani, piću i tipičnim atrakcijama ovog popularnog zabavnog parka. Posebnu pažnju privukla je fotografija na kojoj Anđelka nosi prepoznatljivi Mini Maus rajf sa ušima, dok njen široki osmeh svedoči o dobrom raspoloženju.

Uz slike, glumica je emotivno napisala: “Najmoji”, naglašavajući koliko joj znači vreme provedeno sa najbližima. U poslednje vreme, Anđelka je javno govorila o lepim promenama u svom životu i istakla zadovoljstvo novim poglavljem. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, nedavno je izjavila.

Glumica je u jednoj od svojih izjava slikovito opisala kako doživljava životne promene i prepreke: “Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe.”

Kao poruku, Anđelka je dodala: “Sve kreće od nas”, pokazujući optimizam i pozitivnu energiju kojom zrači i na porodičnom odmoru.

Pročitaj još

Estrada