Connect with us

Estrada

PROLAZI KROZ TEŽAK PERIOD: Kolega MINE KOSTIĆ otkrio planove za povratak

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Bojan Bjelić, poznat po povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, ponovo se pojavio u javnosti i iznenadio fanove novim informacijama o svojim planovima. Na jednom od aktuelnih događaja, pevač je govorio o povratku u muzičke tokove, radu na novim pesmama, ali i o situaciji koja je zadesila njegovu koleginicu Minu Kostić.

Bjelić je istakao da vredno radi na novom materijalu koji će biti predstavljen publici već na jesen. “Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sada treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, izjavio je Bojan.

Osvrćući se na propuštene prilike, pevač je otkrio da mu je jednom ponuđena pesma “Poplava” koju su kasnije izveli Aca Pejović i Ministarke. “Ja se nisam pronašao u tom tekstu, ne znam da li bi mene ljudi doživeli u tom ‘pijanskom’ momentu, a pesma je apsolutni hit. Nije mi žao, mislim da nisam imao ni godina ni zrelost za tu pesmu, nisam se u tom trenutku pronašao”, rekao je iskreno.

Govoreći o Mini Kostić, koja je nedavno napustila bolnicu “Laza Lazarević” nakon mesečne hospitalizacije, Bjelić je bio suzdržan i profesionalan: “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno.”

Bojanov povratak na muzičku scenu, kao i njegova pažljivo izabrana reč o koleginici, pokazali su profesionalnost i posvećenost kako svojoj karijeri, tako i kolegijalnoj podršci.

Estrada

Suzana Jovanović emotivno se vratila na scenu posle smrti Saše Popovića

Pevačica je na Festivalu Južnog vetra prvi put nastupila pred publikom nakon gubitka supruga, a publika je dugim aplauzima pokazala podršku

Published

on

By

Pevačica je na Festivalu Južnog vetra prvi put nastupila pred publikom nakon gubitka supruga, a publika je dugim aplauzima pokazala podršku

Suzana Jovanović ponovo je zakoračila na scenu, i to na velikom Festivalu Južnog vetra na Tašmajdanu, što je označilo njen prvi veliki koncertni nastup nakon smrti supruga Saše Popovića. Povratak popularne pevačice bio je jedan od najemotivnijih trenutaka prve večeri festivala, a publika je snažnim aplauzom i ovacijama pokazala koliko je željno iščekivala ovaj trenutak.

Od samog izlaska na scenu, emocije su bile vidljive – kako među hiljadama okupljenih na Tašmajdanu, tako i na licu Suzane Jovanović. Pevačica je izvela svoje poznate pesme „Poslaću ti ljubav“, „Nema kajanja“, „Ko me jednom prevari“ i „Rođeni u pravo vreme“, dok je publika svaku numeru pevala uglas, pretvarajući koncert u pravi muzički spektakl.

Tokom nastupa, nisu bile potrebne velike reči – muzika je govorila sama za sebe. Suzana je scenu ispunila dostojanstvom i ljubavlju, a publika joj je pružila snažnu podršku kroz svaki aplauz. Povratak na scenu usledio je nakon teškog životnog perioda, ali je pevačica pokazala snagu i vezu sa publikom koja traje decenijama.

Nastup Suzane Jovanović bio je trenutak za pamćenje, ne samo zbog prepoznatljivih hitova, već i zbog emocije i poštovanja koje je donela na scenu. Tašmajdan je te večeri potvrdio da prava muzika i iskrena emocija mogu da nadjačaju svaku tišinu, a pevačica je još jednom zauzela posebno mesto u srcima svojih fanova.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović iznenadio publiku na Ušću nakon nastupa na Tašmajdanu

Pevač je se pridružio reperu Sajferu na sceni tokom Belgrade Music Week festivala, atmosfera bila na vrhuncu

Published

on

By

Pevač je se pridružio reperu Sajferu na sceni tokom Belgrade Music Week festivala, atmosfera bila na vrhuncu

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, sinoć je raspalio atmosferu na muzičkom festivalu Belgrade Music Week, održanom na Ušću, gde su njegove pesme u glas pevali mlađi posetioci. Pravo iznenađenje usledilo je kada mu se na sceni pridružio Sloba Radanović, koji je samo dva sata ranije nastupio na koncertu Južnog vetra na Tašmajdanu.

Sloba je izveo svoj prepoznatljiv hit pred publikom na Ušću, dodatno podižući energiju festivala. Snimci i fotografije sa događaja ubrzo su osvanuli i na društvenim mrežama, gde su fanovi komentarisali neočekivanu saradnju dvojice izvođača.

Sajfer, bosanskohercegovački reper, poznat je po autentičnom stilu i pesmama koje osvajaju mlade. Pre godinu dana bio je u centru medijske pažnje kada je ranjen u Sarajevu, a detalje tog događaja tada je za medije izneo MUP Kantona Sarajevo.

U jednoj od svojih javnih izjava, Sajfer je otvoreno govorio o svom životnom putu i iskustvima sa zakonom, ističući da danas repuje o ljubavi i lepom životu i da želi da ga publika prepoznaje po muzici.

Veče na Ušću ostatće upamćeno upravo po ovoj neočekivanoj muzičkoj fuziji, dok su fanovi na društvenim mrežama podelili oduševljenje energijom i zajedničkim nastupom Sajfera i Slobe Radanovića.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Otkrila kako joj „kuća peva“

Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu

Published

on

By

Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu

Marta Savić ponovo je pred reflektorima nakon dužeg povlačenja sa estrade. Popularna pevačica pojavila se na koncertu Južnog vetra u Beogradu, gde je izazvala veliko interesovanje publike i medija. Tim povodom, Marta je pred okupljenim novinarima iskreno priznala da ima tremu zbog povratka na scenu, posebno jer je, kako kaže, ovo za nju poseban trenutak.

Sa osmehom na licu, Marta se prisetila emotivnog blagoslova koji je svojevremeno dobila od drage osobe. „Jednom je moja draga osoba rekla da mi kuća peva, i zaista, danas svi pevamo – muž, ćerka i ja“, istakla je Savić, aludirajući na uspeh svog supruga Mileta Kitića i ćerke Elene, koji takođe imaju zapažene muzičke karijere.

Pevačica je takođe otkrila i jedan od svojih trikova za mladolik izgled. Prema njenim rečima, izbegavanje stresa je ključni faktor za očuvanje vitalnosti i energije. “Ne volim stres i uvek ga izbegavam. Trudim se da budem u miru i ne dopuštam da mi ‘skače pritisak'”, otkrio je izvor blizak pevačici.

Ova povratnička noć za Martu Savić bila je prilika da se podseti zašto publika i dalje voli njen glas i energiju. Iako ne pamti datume i godine, kako je sama rekla, muzika ostaje njena najveća radost. Fanovi su s oduševljenjem propratili njen povratak, a komentari podrške nisu izostali.

Pročitaj još

Estrada