Estrada
Aneli razočarana Stanijom i Asminom: Očekivala sam da bude otac i dođe Nori
Aneli Ahmić otvoreno iskazala nezadovoljstvo prema Staniji Dobrojević i Asminu tokom emisije ‘Pitanja novinara’, ističući da su mogli više da učine za Noru.
Foto Izvor: Pink.rs
Aneli Ahmić otvoreno iskazala nezadovoljstvo prema Staniji Dobrojević i Asminu tokom emisije ‘Pitanja novinara’, ističući da su mogli više da učine za Noru.
U emisiji ‘Pitanja novinara’, Darko Tanasijević postavio je Aneli Ahmić nekoliko direktnih pitanja o njenom odnosu sa Stanijom Dobrojević i Asminom. Aneli je jasno stavila do znanja da više ne komunicira sa Stanijom i da ne planira da ide na njen rođendan: ‘Ne, ne pričamo. Možda kod Bebka odem na mezu.’
Govoreći o Stanijinom ponašanju, Aneli je navela: ‘Staniju sam zamišljala potpuno drugačije. Sada ne dozvoljava nikome ništa da kaže i ponaša se kao da se igra sa našim životima.’ Tokom svađe, Stanija joj je uputila reči: ‘Od danas si lažulja jedna.’ Na to je Aneli odgovorila da više nema potrebe za komunikacijom među njima.
Na pitanje zbog čega Staniju krivi za to što Asmin nije viđao dete, Aneli je istakla: ‘Znala sam da ću ga uhvatiti da odreaguje. Ona je sama rekla da je odigrala. Znači, ti se igraš sa našim životima. Zašto ga nije nagovorila da tri godine vodi brigu o Nori? Pokazala je da je loš čovek.’
Aneli smatra da je Asmin trebalo da preuzme odgovornost: ‘Asmin je trebao biti pravi otac i doći Nori na noge, a ne da Grofica vodi Noru. Napolju je Stanija mogla da ga podstakne da pošalje taj papir.’
Na pitanje zašto misli da Stanija igra prljavo, Aneli je kratko odgovorila: ‘Ona se očigledno igra sa svima nama.’ Kada je upitana zašto je tražila da Stanija vrati pare Nori, Aneli je rekla: ‘Smatram da je deo para trebao da dođe i Nori. To sam rekla kada me je vređala. Pravi otac bi trebalo da obezbedi ćerku.’
Na pitanje o Stanijinoj izjavi da je trpela medijski linč, dok je Aneli bila u vezi sa Janjušem, Aneli je istakla: ‘Imala sam pravo da se zaljubim. Volela sam ovog čoveka. Nisam ja žena kojoj ne treba dozvoliti da se zaljubi.’
Za kraj, na pitanje da li će uramiti Stanijinu sliku jer i dalje zarađuje na njen račun, Aneli je odgovorila: ‘Može da lupeta šta hoće. Ja sam svoje dete viđala za svoje tri godine. Ovo mi je poslednja godina. Završavam ovde svoju karijeru i želim da se posvetim ćerkici. Njenu sliku neću uramiti.’
Aneli je ovim rečima jasno stavila do znanja da završava svoju priču u rijalitiju i da želi da se posveti detetu, ali i da su razočarenje i ljutnja prema Staniji i Asminu i dalje prisutni.
Elita 9: Aneli oplela po Staniji, ne štedi je više na rečima – 27.06.2026.
Estrada
Stanija žestoko prozvala Aneli tokom emisije: Oštre reči i lične uvrede
U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.
U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.
Tokom aktuelne emisije ‘Pitanja novinara’, novinar Darko Tanasijević postavio je pitanje Staniji Dobrojević vezano za njen odnos sa Aneli. Stanija je tom prilikom istakla da tri godine nije iznosila uvrede na račun Aneli u medijima, dok je, prema njenim rečima, Aneli nastavila da je okrivljuje za razne stvari. Stanija je naglasila da nema veze sa Asminom, dok je Aneli trenutno sa Filipom, i dodala: „Ona budala ne zna značenje medijskog linča. Bila sam na rubu srama, sve najgore moguće. Lažljiva smrdljiva iznutra. Svoju lažnu priču je samouništila nakon tri nedelje, pa na drugi ku*ac.”
Na pitanje zašto sa Aneli nema spuštanja lopte, Stanija je odgovorila da „njoj ništa nije sveto” i navela da bi „primala i Asminov da ga je tada imala”, te da se sve dogodilo u hotelu gde se Aneli, kako tvrdi, zbližila sa Asminom. Na komentar o uramljivanju slike, Stanija je izjavila da je Aneli zahvaljujući njoj stekla određenu popularnost i materijalnu korist: „Sad je valjda na kontu Stanije zaradila za bojler. Jedna klošarka koja nije školovana, menjala muškarce, nema dve moždane vijuge. Od go*ana se pita ne pravi. Ona se je*e u rehabu i dolazi za crni sto i govori kako je ostavio nju i ćerkicu i da nisam videla lignje u životu pre njega. Poprcljiva majka. Posle tri nedelje nije mogla bez ku*ca.”
Stanija je potom optužila Aneli da je „ponizila dete od Neria i Hane”, ističući da je, prema njenim rečima, jedno dete napravila većim od drugog. Dodala je i sledeće: „Ona je rodila dete da bi ga majka čuvala napolju. Ova klošarka nije imala bojler i nije veće pare u životu videla dok nije srela njega. Nije imala ništa dok joj nije ugradio zube, platio operacije. Kad se porodila ni to je nije prosvetlilo. Ostavi dete od dva meseca pa se afteriše, nema…”
Ova izjava izazvala je burne reakcije i dodatno podgrejala sukob između Stanije i Aneli, ostavljajući publiku u iščekivanju daljih dešavanja.
Elita 9: Stanija žestoko udarila na Aneli, nije je štedela ni jednog trenutka – 27.06.2026.
Estrada
Stanija oštro kritikovala Aneli zbog ponašanja u rijalitiju i majčinstva
Tokom emisije ‘Pitanja novinara’, Stanija i Aneli razmenile su teške optužbe o ličnom životu i odnosu prema porodici.
Tokom emisije ‘Pitanja novinara’, Stanija i Aneli razmenile su teške optužbe o ličnom životu i odnosu prema porodici.
U najnovijoj emisiji ‘Pitanja novinara’ voditelj Darko Tanasijević vodio je razgovor sa Aneli Ahmić, tokom kog su se tenzije između nje i Stanije dodatno rasplamsale. Tema je bila odnos Aneli sa drugim učesnicima, posebno sa Anđelom. Aneli je tvrdila da Stanija pokušava da iznese lažnu priču sa Anđelom, dok je Stanija uzvratila oštrim rečima, iznoseći niz optužbi na račun Anelinog ponašanja.
Stanija je izjavila: “Ti majko velika imaš tri k*rca ovde. Jesam li se ja sa Anđelom vaćarila, majko velika? Tri k*rca promenila i sa četvrtim se valja i hoće da se pere preko moje površne komunikacije sa Anđelom.”
Aneli je odgovorila da je tokom tri godine imala seksualne odnose samo sa Janjušem i Lukom, svojim verenicima, i naglasila da njen odnos sa Filipom nije bio intiman, što su gledaoci mogli da vide. Takođe je pitala Staniju šta je zapravo želela sa Anđelom i istakla: “Za mene je Anđelo ovoliki kad se ogradio od nje i pokazao da nije folirant.”
Stanija je nastavila sa kritikama: “Mama ti čuva dete i zarađuješ na kontu mog imena dok se j*beš ovde tri sezone. Bojler nisi imala klošarko raspala. Došla je da glumi ucveljenu majku i tri sezone je j*be ko je stigne, velika majko.”
Aneli se branila navodeći da posete Hju Hefneru više govore o Staniji nego o njoj i da je sama Stanija sebe prikazala kao sponzorušu. Dodala je da je ulaganje u materijalne stvari bilo svesno jer je znala da će joj sve to ostati, dok je ona lično želela da ulaže u Sarajevo, jer to njoj ostaje. Istakla je da je ćerku viđala kad god je mogla, a da se, kada su napolju, ne razdvajaju.
Sukob između Stanije i Aneli još jednom je pokazao koliko su odnosi među učesnicima napeti, a teme porodice i odnosa prema deci i dalje izazivaju burne reakcije u rijalitiju.
Elita 9: Stanija upropastila Aneli i njeno majčinstvo, ovakva poniženja niste čuli- 27.06.2026.
Estrada
Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović kažnjene zbog kršenja pravila u Eliti
Veliki šef oduzeo honorar trima učesnicama nakon što nisu učestvovale u emisiji ‘Pitanja novinara’
Veliki šef oduzeo honorar trima učesnicama nakon što nisu učestvovale u emisiji ‘Pitanja novinara’
Veliki šef rijaliti programa ‘Elita’ još jednom je pokazao da se nepoštovanje pravila strogo sankcioniše. Nakon što su Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović propustile da budu za Crnim stolom tokom emisije ‘Pitanja novinara’, usledila je promptna reakcija produkcije – ove tri takmičarke ostale su bez honorara za taj period.
Kršenje osnovnih pravila u Beloj kući nije novost, ali ovog puta Veliki šef nije imao razumevanja za izostanak učesnica iz centralnog segmenta programa. Fotografije koje su pratile ovu odluku jasno pokazuju ozbiljnost situacije i reakciju ostalih zadrugara na ovu kaznu.
Prema informacijama sa zvaničnog portala, disciplinska mera je doneta isključivo zbog nepoštovanja pravila koja se odnose na prisustvo za Crnim stolom tokom važnih emisija. Veliki šef i ranije je javno isticao da se ovakvo ponašanje neće tolerisati, a slične kazne su primenjivane i prethodnih sezona.
Kazna je izazvala razne reakcije među učesnicima, ali i među gledaocima koji pomno prate dešavanja u Eliti. Ovakav potez produkcije dodatno je podsetio sve takmičare na važnost poštovanja pravila i obaveza koje su preuzeli ulaskom u rijaliti.
-
Estrada16 hours agoSloba Vasić se vratio nastupima posle boravka u Lazi
-
Estrada21 hours agoMina i Viktor otvoreno o planovima: prvo veridba, zatim proširenje porodice i venčanje
-
Estrada8 hours agoTO SU MOJE PRIVATNE STVARI: Jedini intervju JELENE JANKOVIĆ nakon napuštanja sportske karijere
-
Estrada17 hours agoZdravko Čolić iskreno o ljubavnim brodolomima: Malo ozbiljnih veza, ali slomljeno srce
-
Estrada16 hours agoPevačica otkrila TRIK da se sakriju kilogrami
-
Estrada21 hours agoMaja i Asmin rešili da sačuvaju svoj odnos, podržali Luku posle šale o pašteti
-
Estrada21 hours agoDrama zbog sudopere: Dača i Filip u žestokoj svađi oko pranja posuđa
-
Estrada24 hours agoSukob Luke i Anđela prerastao u raspravu sa Milenom i Stanijom
