Connect with us

Estrada

Indira Radić se vratila u Beograd: Pevačica u opuštenom izdanju na aerodromu

Folk zvezda stigla iz inostranstva, sama nosila prtljag i izbegla pažnju medija

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Folk zvezda stigla iz inostranstva, sama nosila prtljag i izbegla pažnju medija

Indira Radić, poznata folk pevačica, viđena je na beogradskom aerodromu “Nikola Tesla” nakon povratka sa nastupa iz inostranstva. Pevačica je privukla pažnju opuštenim izdanjem – u braon trenerci i sa kapuljačom na glavi, dok su sunčane naočare dodatno sakrile njen identitet.

Indira je bila vidno raspoložena, a čim je napustila aerodrom, pozvala je telefonom nekoga da javi svoj dolazak. Iako je sama nosila svoju torbu, nije bila previše voljna za razgovor sa novinarima. “Na nastupu je bilo sjajno. Sjajno se osećam, odmaram i meditiram”, kratko je izjavila pevačica, pokazujući da joj je potreban mir nakon povratka sa puta.

Radić je poznata po velikoj popularnosti, ali i po periodu kada je, kako je ranije ispričano, ostala gotovo bez sredstava i bila prinuđena da zatraži pomoć. U tom momentu obratila se Saši Popoviću, koji je kasnije u emisiji “Veče sa Indirom Radić” ispričao kako je Indira došla skromno obučena i otvoreno rekla da nema novca, ali da želi da radi. Njena iskrenost i upornost tada su joj obezbedile novu šansu i nastavak karijere pun uspeha i hitova.

Kada je reč o privatnom životu, Indira je retko govorila javno, a poznato je da je imala vezu sa Goranom Kurtumom, koja je okončana krajem 2015. godine zbog njene posvećenosti poslu. Pevačica sada uživa u radu i odmoru, nastavljajući da svoj privatni život drži dalje od očiju javnosti.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ana Nikolić javno podržala Dejanu Živković tokom razvoda i poručila joj reči utehe

Manekenka se oglasila na Instagramu nakon izlaska iz zajedničkog stana, a pevačica joj pružila podršku

Published

on

By

Manekenka se oglasila na Instagramu nakon izlaska iz zajedničkog stana, a pevačica joj pružila podršku

Dejana Živković, poznata srpska manekenka, ovih dana prolazi kroz turbulentan životni period nakon što je potvrđeno da se razvodi od supruga, biznismena Filipa Simovića, s kojim ima dvoje dece. Manekenka se sa decom iselila iz luksuznog stana na Novom Beogradu, a serijom emotivnih objava na Instagramu privukla je pažnju javnosti.

U jednoj od svojih objava, Dejana je istakla kako iza svakog njenog osmeha stoji težak put, ali i nepokolebljiva vera u pravdu i bolju budućnost. Nakon toga, podršku joj je javno uputila pevačica Ana Nikolić, ostavivši komentar: “Uz tebe sam. Javi se kad god…” Ova poruka naišla je na brojne pozitivne reakcije pratilaca, koji su pohvalili solidarnost među javnim ličnostima.

Dejana je potom podelila još jednu snažnu poruku, ističući: “Pametniji ne popušta. Pametniji napušta.” Ove reči dodatno su osnažile njene pratioce da joj pruže podršku u komentarima.

Prema informacijama iz izvora bliskih paru, Dejana više nije viđena u luksuznom naselju gde je živela sa porodicom, dok Filipa komšije sreću samog. Njihov stan od 100 kvadrata procenjuje se na više od 400.000 evra, a u istoj zgradi žive i poznate ličnosti poput Novaka Đokovića i Marije Šerifović.

Iako detalji o budućim planovima nisu poznati, Dejana Živković svojim javnim objavama jasno pokazuje odlučnost da nastavi dalje, a podrška koleginice Ane Nikolić dodatno joj daje snagu.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Asmin Durdžić privukli pažnju žestokom akcijom u rijalitiju

Učesnici Elite su u izolaciji priredili scenu o kojoj se priča, a reakcije cimera nisu izostale

Published

on

By

Učesnici Elite su u izolaciji priredili scenu o kojoj se priča, a reakcije cimera nisu izostale

Maja Marinković i Asmin Durdžić ponovo su u žiži javnosti nakon burne noći u popularnom rijalitiju Elita. Njih dvoje su, prema snimcima sa TV Pink, jedva dočekali trenutak kada su ostali nasamo u sobi za izolaciju, što je izazvalo veliku pažnju gledalaca i ostalih učesnika.

Na objavljenim kadrovima jasno se vidi da su Maja i Asmin imali još jednu veoma strastvenu scenu, što je postalo glavna tema u Beloj kući. Prema informacijama sa portala Pink.rs, Marinkovićeva nije krila uzbuđenje, a intenzitet njihove akcije bio je takav da su i cimeri mogli da čuju šta se dešava iza zatvorenih vrata izolacije.

Fotografije sa lica mesta prikazuju trenutke iz sobe za izolaciju, a snimak je dostupan na zvaničnoj stranici rijalitija. Ova scena je među najzapaženijima u aktuelnoj sezoni, a učesnici su time oborili sopstvene rekorde po žestini akcije u rijalitiju.

Nije poznato kako će ovaj događaj uticati na njihov dalji odnos, ali je izvesno da su Maja i Asmin još jednom uspeli da izazovu lavinu komentara i zainteresuju gledaoce Elite.

Autor: Pink.rs

Pročitaj još

Estrada

Anđelo o prijateljstvu sa Terzom: Milica i ja nikada nismo želeli da pređemo granicu

Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.

Published

on

By

Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.

U okviru najnovije podele budžeta u rijalitiju, Anđelo Ranković je odlučio da dodeli male budžete Filipu Đukiću i Borislavu Terziću Terzi, navodeći da mu novac nije presudan, već odnos i mišljenje koje ima o njima. On je istakao da su mu obojica dragi, te da sa Filipom ima dobar odnos od samog početka, iako ne provode puno vremena zajedno. “Filipe, mi smo od početka dobri, ne blejimo i ne provodimo po ceo dan. Mi se vrtimo u krug cele sezone, imam o tebi lepo mišljenje, dobar si, ispravan i pošten. Na početku si više komentarisao, bio si direktan, a onda te je ubila energija. Meni se dopada način na koji ti razmišljaš i držiš se svog stava. Ja ne mislim da si lažan u odnosu sa Aneli. Ne mislim da si kvaran i da hoćeš da naneseš zlo”, rekao je Anđelo.

Filip Đukić je odgovorio da mu budžet nije od značaja: “Mene boli uvo za budžet, nemam problem zbog malog budžeta i to mi je samo traženje razloga da nekome nešto zameriš. Svako ima pravo drugačije da rasuđuje, ali meni budžet ne smeta nego su mi bitno mišljenje i odnos.”

Kada je reč o Terzi, Anđelo ga je opisao kao vrednog, sposobnog i energičnog čoveka, koji je uvek spreman da pomogne. Posebno je naglasio koliko Terza ceni i poštuje porodicu, što smatra njegovom velikom vrlinom. “Terza, vredan, radan, energičan i sposoban. Ovde si se svima našao i bio tu šta god da mu je potrebno. Ti ceniš svoju porodicu, poštuješ je i to uvek ističeš. Ja nikad nisam mislio da ti imaš lošu dušu, pa i kad opsuješ i uvredio 1000 puta si pokazao da se istinki kaješ. Kad se desila situacija za nas reagovao si više nego korektno, sačekao si sve, a onda smo pričali. Ja sam se istinki izvinio jer smatram da sam pogrešio i rekao sam da snosim odgovornost i da Milica ništa nije kriva jer je to iz drugarstva preraslo u muvanje. Milica i ja nikad nismo hteli da pređemo granicu. Ja sam se izvinio i znam da si video da je iskreno”, objasnio je Anđelo.

Ovim rečima, Anđelo je pokazao koliko ceni iskrena prijateljstva i jasno stavio do znanja kako granice nisu pređene, istakavši poverenje i poštovanje među učesnicima.

Elita 9: Anđelo pohvalio Terzu jer ističe koliko ceni i poštuje porodicu – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada