Connect with us

Estrada

Desingerica otkrio kako se Kemiš ponaša bez Zorice na snimanju Pinkovih zvezda

Reper Dragomir Despić priznao da mu Zorica Brunclik nedostaje, dok je njen suprug Kemiš sada smireniji u emisiji

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Reper Dragomir Despić priznao da mu Zorica Brunclik nedostaje, dok je njen suprug Kemiš sada smireniji u emisiji

Reper Dragomir Despić Desingerica progovorio je pred snimanje popularne emisije “Pinkove zvezde” o odsustvu Zorice Brunclik i atmosferi među članovima žirija. Kako je naveo, Zorica se već neko vreme ne pojavljuje zbog zdravstvenih razloga, te ga je njeno odsustvo posebno pogodilo. Na poslednja tri snimanja, umesto nje, u žiriju sedi njen suprug Miroljub Aranđelović Kemiš, koji je prema Desingericinim rečima sada znatno mirniji.

“Nedostaje. Fali Zorica. Rekao sam u par navrata baš. Mogu pohvaliti i Zoroljuba (Kemiša) da je juče bio baš za primer. Nije kao prošli put, nije krenuo gas da se tera, nego je sagledao verovatno kako to izgleda, verovatno se posavetovao sa nekim… I što bih onda ja tu nekog kasapio i terao iz stolice? Nisam ni ja dušmanin toliki. Bilo je super, svako ima svoje mišljenje. Primereno je sve bilo”, ispričao je Desingerica.

Poznato je da Zorica i Kemiš retko sede sa ostalim članovima žirija tokom pauza, pa je Desingerica otkrio da se ni sada ta praksa nije promenila. “Oni nisu nikad sa nama. Takvi su, sami za sebe. Svako ima taj neki svoj svet. Mogao sam i ja da biram da li ću sam, ali neću, ne volim, što bih bio sam…”, dodao je reper.

Iako detalji o zdravstvenom stanju Zorice Brunclik nisu javno poznati, Desingerica je istakao da veruje da će se ona brzo vratiti. “Sve super, biće to top. Zoka je zmaj i tu nema šta da se polemiše. To će biti ludilo”, zaključio je Desingerica.

Atmosfera na snimanjima, prema njegovim rečima, sada je mnogo smirenija i profesionalnija, a članovi žirija se drže svojih stavova bez sukoba.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jovana Jeremić sa partnerom uživa na luksuznom odmoru, otkrila emotivne planove

Voditeljka je na Instagramu podelila trenutke sa odmora, dok njen neobičan bikini i izjave privlače pažnju javnosti

Published

on

By

Voditeljka je na Instagramu podelila trenutke sa odmora, dok njen neobičan bikini i izjave privlače pažnju javnosti

Jovana Jeremić, popularna voditeljka, uzela je nekoliko dana pauze od posla i otputovala na luksuznu destinaciju sa svojim partnerom Milošem Stojanovićem Tigrom. Par je na društvenim mrežama podelio trenutke sa putovanja, a pažnju su privukli njihovi zagrljaji tokom leta i opuštena atmosfera na plaži.

Na Instagramu je Jovana objavila selfi sa plaže, gde uživa u društvu partnera, dok je on bio go do pojasa. Njen bikini neobičnog dizajna izazvao je brojne komentare pratitelja. Voditeljka nije krila sreću, a u opisu fotografije je istakla: “Večna ljubav sa mojim tigrom. Hvala Bogu na svemu.”

U nedavnom obraćanju za medije, Jovana je otkrila da prvi put koristi odmor kako bi putovala, nakon godina posvećenosti poslu. “Letnje telo je spremno. Neću vam otkriti gde letujem, to je tajna, ali svugde po malo, rasprodata sam, neću spojiti sedam dana u Srbiji. Prvi put u životu krećem da živim, idem na luksuzna putovanja, do 35-e nigde nisam putovala luksuzno, sad krećem da se bahatim po tom pitanju, jer život je jedan,” izjavila je.

Jovana je naglasila da je do sada bila potpuno posvećena karijeri, ali da je nedavni gubitak oca uticao na njen pogled na život. “Sve što sam radila, ulagala sam u karijeru. Ja sam bila kompletan rob svoje karijere i to sam shvatila kad sam sahranila oca. I onda sam rekla da to više neću da radim. Hoću da živim i da uživam u životu,” rekla je ona.

Odmor je za Jovanu poseban jer je, kako kaže, prvi put pisala i zvaničan zahtev za odsustvo. Fanovi su sa odobravanjem dočekali njene iskrene objave, a fotografije sa odmora izazvale su veliki broj pozitivnih komentara.

Pročitaj još

Estrada

Aneli i Stanija zajedno protiv Asmina: u Americi ću reći da je sve bio rijaliti trik

Gošće emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević, otvoreno su pričale o odnosima sa Asminom i Majom i istakle međusobnu podršku.

Published

on

By

Gošće emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević, otvoreno su pričale o odnosima sa Asminom i Majom i istakle međusobnu podršku.

Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević bile su naredne gošće popularne emisije ‘Radio Amnezija’, gde su bez ustručavanja govorile o svojim odnosima sa Asminom i Majom. Tokom razgovora, njih dve su pokazale jedinstvo i zajednički stav protiv Asmina, ističući da su sada bliže nego ikada.

Aneli je tom prilikom izjavila da će u Americi predstavljati da je njen odnos sa Asminom bio ‘marketinški trik i rijaliti’, čime je jasno stavila do znanja svoj stav i distancu prema bivšem partneru. U istom tonu nastavila je i Stanija, koja je pružila podršku Aneli i zajedno su komentarisale ranije sukobe.

U emisiji je bilo reči i o Maji, a voditelj Bora ih je pitao da li su prethodne večeri udružile snage sa ciljem da provociraju Maju, na šta su njih dve odgovorile zajedničkim stavom.

Aneli je naglasila: ‘Ova žena ovde me je najmanje izvređala!’, ukazujući na Staniju i time dodatno potvrđujući njihovu međusobnu podršku i novu dinamiku odnosa u rijalitiju.

Ovaj razgovor pokazuje kako su se Aneli i Stanija udružile protiv zajedničkog protivnika i sada nastupaju kao saveznice, dok Aneli jasno poručuje da je sve što se dešavalo sa Asminom deo rijaliti igre.

Elita 9: Aneli i Stanija kao najbolje drugarice u Amneziji, žestoko oplele po Asminu – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić napravio haos u radiju: Stanija i Aneli skandirale tokom emisije

Neočekivani upad izazvao burne reakcije u emisiji ‘Amnezija’, dok je obezbeđenje odmah reagovalo

Published

on

By

Neočekivani upad izazvao burne reakcije u emisiji ‘Amnezija’, dok je obezbeđenje odmah reagovalo

Asmin Durdžić, poznat iz rijaliti programa, izazvao je pravu pometnju u toku emisije ‘Amnezija’ kada je iznenada ušao u radio studio. Tokom gostovanja, društvo su mu pravile Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić, koje su svojim komentarima dodatno podgrejale atmosferu.

U trenutku kada se Asmin pojavio, Stanija i Aneli su počele da mu skandiraju, tražeći da pokaže više, što je izazvalo buru smeha i iznenađenja među prisutnima. Emisija je ubrzo postala centar pažnje, a obezbeđenje je moralo odmah da reaguje kako bi smirilo situaciju.

“Došao sam sa svojim s*sama, evo na šta ja ličim”, rekao je Asmin, dok mu je Stanija dobacila: “Ja da sam na Majinom mestu ne bih ti dala da skineš majicu.” Aneli je dodala: “Koliko si eura dao za dete, gde si tri godine?”

Tokom burne razmene reči, Stanija je ironično predložila: “Skini gaće da vidimo još veći blam od tih visećih s*sа.” Asmin je uzvratio: “One su lude za mnom. Da nemam Noru sad bih opet skinuo gaće.” Ubrzo su Stanija i Aneli počele da uzvikuju: “Skini gaće, skini gaće, skini gaće.”

Ova scena iz emisije ‘Amnezija’ izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, a snimak događaja ubrzo je postao viralan. Obezbeđenje je efikasno reagovalo, sprečivši dalji razvoj incidenta.

Ovakvi trenuci iz rijaliti programa često postaju tema javnosti, a ovog puta su Stanija, Aneli i Asmin još jednom pokazali zašto su među najzanimljivijim učesnicima u aktuelnoj sezoni.

Elita 9: Asmin ušao u radio, Aneli i Stanija počele da mu skandiraju da pokaže sve – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada