Connect with us

Estrada

Aleksandra Jakšić progovorila o odnosu sa Anđelom Rankovićem nakon izlaska iz Elite 9

Nakon što je napustila rijaliti, Aleksandra otkriva detalje bliskosti sa Anđelom i komentariše emotivne simpatije

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nakon što je napustila rijaliti, Aleksandra otkriva detalje bliskosti sa Anđelom i komentariše emotivne simpatije

Aleksandra Jakšić, koja je jutros napustila “Elitu 9” odlukom publike, prvi put je otvoreno govorila o svom odnosu sa Anđelom Rankovićem. U intervjuu za Elita.rs, Aleksandra je istakla da su tokom sezone bili veoma bliski, ali da njihov odnos ne može precizno da definiše.

“Bili smo jako bliski, imali smo specifičan odnos celu sezonu. Imali smo puno prepreka i vetrova koji su pokušavali da nas razdvoje, ali smo se stalno držali zajedno. Kakav je naš odnos? Ja to ne mogu ni da definišem, onako kako ste gledali, tako je i bilo, a ja nisam želela da se definiše i nisam želela da ja to definišem”, izjavila je Aleksandra.

Otkrila je i da simpatije između nje i Anđela postoje: “Simpatije tu jesu, jesu… Ja nisam neka šifalica koja će da ulazi u veze i da se ljubaka, kao što je i on ušao da bude ono što jeste. Uživali smo u društvu jedno drugog i to je bilo to, možda nešto bude, a možda i ne, zato i jeste trajao.”

Jakšićeva je naglasila da nije dozvoljavala drugima da naruše njihov odnos, navodeći da je svako ko je pokušao da se približi, morao da odstupi.

Pored toga, Aleksandra se osvrnula na sukobe sa Milenom Kačavendom i otkrila da nije planirala vezu sa Markom Janjuševićem Janjušem, već je kroz igru uspela da promeni odnose među učesnicima.

Njena iskrenost i otvorenost izazvale su brojne reakcije, a fanovi sa nestrpljenjem prate dalji razvoj događaja nakon njenog izlaska iz rijalitija.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin i Maja napustili emisiju bez dozvole, Veliki šef ih kaznio

Učesnici Elite 9, Asmin Durdžić i Maja Marinković, kažnjeni su zbog samostalnog izlaska iz emisije, što je suprotno pravilima rijalitija.

Published

on

By

Učesnici Elite 9, Asmin Durdžić i Maja Marinković, kažnjeni su zbog samostalnog izlaska iz emisije, što je suprotno pravilima rijalitija.

Na imanju u Šimanovcima, gde se održava rijaliti ‘Elita 9’, svi takmičari su jasno upoznati sa pravilima ponašanja i života, koja su vidno istaknuta na nekoliko mesta. Uprkos tome, Asmin Durdžić i Maja Marinković su odlučili da samoinicijativno napuste emisiju tokom podele budžeta koju vodi Anđelo Ranković, iako je njihovo prisustvo bilo obavezno. Zbog ovog postupka, Veliki šef je odmah reagovao i odlučio da kazni oboje takmičara zbog nepoštovanja pravila. Ovakvo ponašanje, kako je istaknuto, nije prihvatljivo i neće biti tolerisano u okviru Elite 9.

Pročitaj još

Estrada

Uroš priznao: Tamara i Anita su me navodile protiv Anđela, sada znam da sam bio izmanipulisan

Tokom podele budžeta izbila je žestoka rasprava između Uroša Stanića, Luke Vujovića i Anite Stanojlović, a Uroš je otkrio kako su uticali na njegovo mišljenje o Anđelu.

Published

on

By

Tokom podele budžeta izbila je žestoka rasprava između Uroša Stanića, Luke Vujovića i Anite Stanojlović, a Uroš je otkrio kako su uticali na njegovo mišljenje o Anđelu.

Tokom podele budžeta u rijalitiju “Elita 9” došlo je do žestoke rasprave između Uroša Stanića, Luke Vujovića i Anite Stanojlović, a u centru pažnje bila je i Tamara. Uroš je pred svima priznao da su ga Anita i Tamara podsticale da krene protiv Anđela Rankovića, naglašavajući da je tek sada shvatio da su ga manipulisale. On je rekao: “Tamara će da te tuži, može i Stanija. Ja sam rekao istinu. Kunem se u majku da mi je Anita pričala neke stvari i da me je huškala. Ona je htela da budem njeno oružje ovde i da ga ja gazim. Ovo je nemoć Luke i Anite, a ja ne želim o Anđelu da lažem. Ja sam rekao istinu i izvinio se Aniti. Verujem da Tamari nije svejedno jer mora da bude tvoj PR i da brani nešto što je neodbranjivo. Boli me uvo za tvoje tužbe jer ću od Asmina, Stanije i Maje da uzmem brdo para. Anita dok je bila sa Boškićem plakala je za njim.” Anđelo je dodao: “A posle je bila sa Filipom, tad je meni slala poruke.” Uroš je istakao da veruje Anđelu i smatra da on nije loša osoba. Sukob se nastavio kada je Anita rekla: “Sutra ću ja još da pričam o jednoj osobi, pa ćeš da vidiš. Pričaj kako ti je tata zlostavljao brata.” Luka je Aniti poručio: “Zar te ne boli bubna opna? Ti si udomljeno kuče.” Ova burna razmena reči još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima napeti, a Uroš je jasno stavio do znanja da se više ne želi koristiti kao oružje u tuđim sukobima.

Elita 9: Uroš shvatio da su ga Anita i Tamara PR huškale lažima protiv Anđela – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

ZNALA SAM DA JE GOTOVO, ali sam POKUŠALA: Ćerka legendarnog ĐOŠE zatekla OCA MRTVOG

Devet godina od smrti legendarnog glumca, njegova ćerka se prisetila teškog dana i ispričala šta se dogodilo

Published

on

By

Devet godina od smrti legendarnog glumca, njegova ćerka se prisetila teškog dana i ispričala šta se dogodilo

Bogoljub Mitić Đoša, omiljeni srpski glumac i komičar, preminuo je pre devet godina u svojoj 49. godini od posledica srčanog udara. Njegova porodica, supruga Jelena i ćerke Olga i Natalija, i dalje ga se sećaju sa tugom i poštovanjem. Upravo Natalija, koja danas radi kao medicinska sestra, bila je ta koja je prva pronašla oca nakon što je preminuo.

Natalija je u izjavi za domaće medije ispričala kako je prepoznala ozbiljnost situacije, ali nije odustajala od pokušaja da ga reanimira. “Ja sam ga videla i znala da je gotovo, ali i pored toga pokušavala sam da ga reanimiram. Vrištala sam, komšije su me čule i došle u pomoć. Ipak, čim je došla hitna, mogli su da konstatuju smrt”, rekla je tada Natalija.

Vest o Đošinom iznenadnom odlasku potvrdio je Stanislav Grujić, direktor leskovačkog pozorišta, nakon što ga je o tragediji obavestio Đošin kolega i prijatelj Predrag Smiljković.

Bogoljub Mitić je bio prepoznat kao glumac raskošnog talenta, iako je zvanično nosio titulu amatera. Najširu popularnost stekao je ulogom u seriji „Porodično blago“, a publika ga i danas pamti po ostvarenju u serijama „A sad adio“, „Agencija za SIS“ i „Seljaci“. Đošin privatni život bio je obeležen skladom, ali i povremenim kontroverzama koje su ga pratile kroz karijeru.

Njegova prerana smrt ostavila je veliki trag u javnosti, a porodica i poštovaoci i dalje ga se rado sećaju.

Pročitaj još

Estrada