Connect with us

Estrada

Hasan Dudić progovorio o životnoj borbi: Milionski tiraži, porodična drama i narušeno zdravlje

Pevač otkrio kako su ga sinovljevi dugovi i komplikovan odnos sa bivšom suprugom doveli do teške situacije danas

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevač otkrio kako su ga sinovljevi dugovi i komplikovan odnos sa bivšom suprugom doveli do teške situacije danas

Hasan Dudić, poznat po karijeri dugoj više od pet decenija i brojnim hitovima, otvoreno je govorio o izazovima koji su oblikovali njegov život i karijeru. Iako je nekada beležio milionske tiraže i bio jedan od najtraženijih pevača, danas, kako priznaje, živi od invalidske penzije.

U intervjuima je često isticao da je prošao „trnovit put“, a da mu je sudbina zadala teške udarce. “Pevao sam u najvećim prčvarama, prošao sam trnovit put. Ja nisam čovek kompleksaš, ali stvarno me neki mrze, da l zato što mi je brat bio najbolji i najveći svih vremena, pa još i ja, ali ja znam da mene vole ljudi koji vrede i oni cene moj rad”, rekao je Dudić.

Zdravstveni problemi su ga zadesili nakon saobraćajne nesreće 2008. godine, što ga je primoralo na penziju posle 30 godina staža. Osim slabog srca, preboleo je i moždani udar. “Imao sam problema sa govorom, niko ne zna da sam imao i mali moždani udar, ali hvala Bogu jednom se rađa ovakav glas”, naveo je pevač.

Porodični problemi dodatno su ga opteretili, posebno kockarski dugovi sina Mikija. Kako je ispričao, bio je prinuđen da proda kuću vrednu 400.000 evra, kao i dva lokala, ne bi li izmirio dugove i zaštitio sina. “Šaban i ja smo za njega organizovali 3-4 koncerta, pa sam prodao kuću i dva lokala… Od tog novca sam otplatio dug sav i ostalo mi je, nije on imao tad neki veliki dug 30-40.000. 75.000 mi je ostalo od kuće koja vredi 400.000”, otkrio je Dudić.

I emotivni život bio je pun lomova. Posebno je istakao kompleksan odnos sa bivšom suprugom Zlatom Petrović, s kojom je, uprkos razmiricama, zadržao kontakt i podršku, ali i javno uputio određene zamerke. “Sa Zlatom sam uvek u kontaktu, ona se brine. Majci se sve oprašta. Ja se sa njom slažem odlično, ona je uvek uz mene, uvek trči.”

Hasan Dudić danas otvoreno govori o svim usponima i padovima, ističući da je njegov život bio daleko od glamura koji prati estradu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sloba Radanović iznenadio publiku na Ušću nakon nastupa na Tašmajdanu

Pevač je se pridružio reperu Sajferu na sceni tokom Belgrade Music Week festivala, atmosfera bila na vrhuncu

Published

on

By

Pevač je se pridružio reperu Sajferu na sceni tokom Belgrade Music Week festivala, atmosfera bila na vrhuncu

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, sinoć je raspalio atmosferu na muzičkom festivalu Belgrade Music Week, održanom na Ušću, gde su njegove pesme u glas pevali mlađi posetioci. Pravo iznenađenje usledilo je kada mu se na sceni pridružio Sloba Radanović, koji je samo dva sata ranije nastupio na koncertu Južnog vetra na Tašmajdanu.

Sloba je izveo svoj prepoznatljiv hit pred publikom na Ušću, dodatno podižući energiju festivala. Snimci i fotografije sa događaja ubrzo su osvanuli i na društvenim mrežama, gde su fanovi komentarisali neočekivanu saradnju dvojice izvođača.

Sajfer, bosanskohercegovački reper, poznat je po autentičnom stilu i pesmama koje osvajaju mlade. Pre godinu dana bio je u centru medijske pažnje kada je ranjen u Sarajevu, a detalje tog događaja tada je za medije izneo MUP Kantona Sarajevo.

U jednoj od svojih javnih izjava, Sajfer je otvoreno govorio o svom životnom putu i iskustvima sa zakonom, ističući da danas repuje o ljubavi i lepom životu i da želi da ga publika prepoznaje po muzici.

Veče na Ušću ostatće upamćeno upravo po ovoj neočekivanoj muzičkoj fuziji, dok su fanovi na društvenim mrežama podelili oduševljenje energijom i zajedničkim nastupom Sajfera i Slobe Radanovića.

Pročitaj još

Estrada

PROLAZI KROZ TEŽAK PERIOD: Kolega MINE KOSTIĆ otkrio planove za povratak

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Published

on

By

Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu

Bojan Bjelić, poznat po povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, ponovo se pojavio u javnosti i iznenadio fanove novim informacijama o svojim planovima. Na jednom od aktuelnih događaja, pevač je govorio o povratku u muzičke tokove, radu na novim pesmama, ali i o situaciji koja je zadesila njegovu koleginicu Minu Kostić.

Bjelić je istakao da vredno radi na novom materijalu koji će biti predstavljen publici već na jesen. “Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sada treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, izjavio je Bojan.

Osvrćući se na propuštene prilike, pevač je otkrio da mu je jednom ponuđena pesma “Poplava” koju su kasnije izveli Aca Pejović i Ministarke. “Ja se nisam pronašao u tom tekstu, ne znam da li bi mene ljudi doživeli u tom ‘pijanskom’ momentu, a pesma je apsolutni hit. Nije mi žao, mislim da nisam imao ni godina ni zrelost za tu pesmu, nisam se u tom trenutku pronašao”, rekao je iskreno.

Govoreći o Mini Kostić, koja je nedavno napustila bolnicu “Laza Lazarević” nakon mesečne hospitalizacije, Bjelić je bio suzdržan i profesionalan: “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno.”

Bojanov povratak na muzičku scenu, kao i njegova pažljivo izabrana reč o koleginici, pokazali su profesionalnost i posvećenost kako svojoj karijeri, tako i kolegijalnoj podršci.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Otkrila kako joj „kuća peva“

Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu

Published

on

By

Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu

Marta Savić ponovo je pred reflektorima nakon dužeg povlačenja sa estrade. Popularna pevačica pojavila se na koncertu Južnog vetra u Beogradu, gde je izazvala veliko interesovanje publike i medija. Tim povodom, Marta je pred okupljenim novinarima iskreno priznala da ima tremu zbog povratka na scenu, posebno jer je, kako kaže, ovo za nju poseban trenutak.

Sa osmehom na licu, Marta se prisetila emotivnog blagoslova koji je svojevremeno dobila od drage osobe. „Jednom je moja draga osoba rekla da mi kuća peva, i zaista, danas svi pevamo – muž, ćerka i ja“, istakla je Savić, aludirajući na uspeh svog supruga Mileta Kitića i ćerke Elene, koji takođe imaju zapažene muzičke karijere.

Pevačica je takođe otkrila i jedan od svojih trikova za mladolik izgled. Prema njenim rečima, izbegavanje stresa je ključni faktor za očuvanje vitalnosti i energije. “Ne volim stres i uvek ga izbegavam. Trudim se da budem u miru i ne dopuštam da mi ‘skače pritisak'”, otkrio je izvor blizak pevačici.

Ova povratnička noć za Martu Savić bila je prilika da se podseti zašto publika i dalje voli njen glas i energiju. Iako ne pamti datume i godine, kako je sama rekla, muzika ostaje njena najveća radost. Fanovi su s oduševljenjem propratili njen povratak, a komentari podrške nisu izostali.

Pročitaj još

Estrada