Estrada
Vera Matović otkrila jutarnju rutinu: Zategnuto telo zahvaljujući disciplini i vežbanju
Poznata pevačica svakog jutra ustaje u pet sati, trenira i pazi na ishranu – ovako neguje formu i u 79. godini
Foto Izvor: Pink.rs
Poznata pevačica svakog jutra ustaje u pet sati, trenira i pazi na ishranu – ovako neguje formu i u 79. godini
Vera Matović, popularna pevačica, i u 79. godini privlači pažnju javnosti svojim zavidnim izgledom. Njena tajna, kako otkriva, leži u strogoj disciplini, zdravim navikama i redovnoj fizičkoj aktivnosti, što je potvrdila za domaće medije.
Dan za Veru počinje rano, već u četiri ili pet ujutru, kada oblači trenerku i obuva patike, spremna za trčanje ili brzo hodanje. Kada ne može napolje, vežba na traci za trčanje u svom domu. Rutinu preskače samo kada ima zahtevna snimanja ili nastupe, a i sama ističe da je u njenim godinama malo onih koji održavaju takav tempo.
Pored fizičke aktivnosti, Vera posebnu pažnju posvećuje ishrani. Dan započinje presovanim semenkama pre kafe, a tokom dana bira lagane obroke – ribu, piletinu, salate i isključivo jabuke od voća. Slatkiše i tešku hranu izbegava, nema poroke, ne konzumira alkohol ni cigarete, i unosi mnogo vode.
Ovaj način života omogućava joj da sa energijom i ljubavlju nastupa pred publikom, a privatne probleme nikada ne pokazuje na sceni. Ipak, njen mir narušavaju glasine o bogatstvu i vili na Dedinju, koje je, kako priznaje, često pogađaju. Vera naglašava da je sav novac stečen poštenim radom i da redovno izmiruje poreske obaveze u Srbiji.
Matovićeva ostaje dosledna svom profesionalizmu i radu, a publika joj zbog toga već decenijama pruža podršku.
Estrada
Bojan Bjelić otkrio planove za povratak: O novim pesmama i podršci Mini Kostić
Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu
Popularni pevač iskreno o karijeri, propuštenim prilikama i situaciji koleginice koja je nedavno napustila bolnicu
Bojan Bjelić, poznat po povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, ponovo se pojavio u javnosti i iznenadio fanove novim informacijama o svojim planovima. Na jednom od aktuelnih događaja, pevač je govorio o povratku u muzičke tokove, radu na novim pesmama, ali i o situaciji koja je zadesila njegovu koleginicu Minu Kostić.
Bjelić je istakao da vredno radi na novom materijalu koji će biti predstavljen publici već na jesen. “Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sada treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, izjavio je Bojan.
Osvrćući se na propuštene prilike, pevač je otkrio da mu je jednom ponuđena pesma “Poplava” koju su kasnije izveli Aca Pejović i Ministarke. “Ja se nisam pronašao u tom tekstu, ne znam da li bi mene ljudi doživeli u tom ‘pijanskom’ momentu, a pesma je apsolutni hit. Nije mi žao, mislim da nisam imao ni godina ni zrelost za tu pesmu, nisam se u tom trenutku pronašao”, rekao je iskreno.
Govoreći o Mini Kostić, koja je nedavno napustila bolnicu “Laza Lazarević” nakon mesečne hospitalizacije, Bjelić je bio suzdržan i profesionalan: “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno.”
Bojanov povratak na muzičku scenu, kao i njegova pažljivo izabrana reč o koleginici, pokazali su profesionalnost i posvećenost kako svojoj karijeri, tako i kolegijalnoj podršci.
Estrada
Marta Savić se vratila na scenu: Otkrila kako joj „kuća peva“
Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu
Pevačica je posle duže pauze stigla na koncert Južnog vetra i govorila o porodici i mladolikom izgledu
Marta Savić ponovo je pred reflektorima nakon dužeg povlačenja sa estrade. Popularna pevačica pojavila se na koncertu Južnog vetra u Beogradu, gde je izazvala veliko interesovanje publike i medija. Tim povodom, Marta je pred okupljenim novinarima iskreno priznala da ima tremu zbog povratka na scenu, posebno jer je, kako kaže, ovo za nju poseban trenutak.
Sa osmehom na licu, Marta se prisetila emotivnog blagoslova koji je svojevremeno dobila od drage osobe. „Jednom je moja draga osoba rekla da mi kuća peva, i zaista, danas svi pevamo – muž, ćerka i ja“, istakla je Savić, aludirajući na uspeh svog supruga Mileta Kitića i ćerke Elene, koji takođe imaju zapažene muzičke karijere.
Pevačica je takođe otkrila i jedan od svojih trikova za mladolik izgled. Prema njenim rečima, izbegavanje stresa je ključni faktor za očuvanje vitalnosti i energije. “Ne volim stres i uvek ga izbegavam. Trudim se da budem u miru i ne dopuštam da mi ‘skače pritisak'”, otkrio je izvor blizak pevačici.
Ova povratnička noć za Martu Savić bila je prilika da se podseti zašto publika i dalje voli njen glas i energiju. Iako ne pamti datume i godine, kako je sama rekla, muzika ostaje njena najveća radost. Fanovi su s oduševljenjem propratili njen povratak, a komentari podrške nisu izostali.
Estrada
Marta Savić se vratila na scenu: Prvi nastup posle 17 godina na Tašmajdanu
Pevačica je zablistala na Festivalu Južnog vetra u Beogradu, a publika je dočekala s oduševljenjem
Pevačica je zablistala na Festivalu Južnog vetra u Beogradu, a publika je dočekala s oduševljenjem
Marta Savić, supruga Mileta Kitića, sinoć je posle punih 17 godina ponovo stala pred beogradsku publiku na koncertu na stadionu Tašmajdan. Povod njenog povratka bio je Festival Južnog vetra, događaj koji je okupio brojne muzičke zvezde i ljubitelje ovog muzičkog pravca.
Ekipa portala Pink.rs bila je prisutna na licu mesta, gde je zabeležila dolazak popularne pevačice. Marta je za ovu priliku odabrala dugačku crnu haljinu i elegantnu šminku, dok je njen prepoznatljiv osmeh bio u prvom planu. Na fotografijama i snimcima sa događaja vidi se kako zrači samopouzdanjem dok se priprema za izlazak na scenu.
Veče je bilo rezervisano za najveće hitove izvođača Južnog vetra, a Martino pojavljivanje izazvalo je posebnu pažnju publike. Fanovi su s oduševljenjem ispratili njen povratak, što je vidljivo i iz brojnih komentara na društvenim mrežama i Instagram objavama portala Pink.rs.
Ovaj koncert predstavlja značajan trenutak za Martu Savić, s obzirom na to da je poslednji put nastupala pred beogradskom publikom pre gotovo dve decenije. Festival Južnog vetra još jednom je pokazao koliko su izvođači ovog žanra i dalje voljeni među publikom, a Martino pojavljivanje na sceni svakako je obeležilo veče.
-
Estrada21 hours agoNenad Marinković Gastoz u centru pažnje zbog objave Anđele Đuričić
-
Estrada12 hours agoSloba Vasić se vratio nastupima posle boravka u Lazi
-
Estrada20 hours agoLuka Vujović primetio napredak u odnosu Aneli Ahmić i Asmina Durdžića
-
Estrada23 hours agoJala Brat i Buba Corelli otvorili koncert na Ušću pesmom Toronto, publika pevala uglas
-
Estrada17 hours agoMina i Viktor otvoreno o planovima: prvo veridba, zatim proširenje porodice i venčanje
-
Estrada12 hours agoZdravko Čolić iskreno o ljubavnim brodolomima: Malo ozbiljnih veza, ali slomljeno srce
-
Estrada4 hours agoTO SU MOJE PRIVATNE STVARI: Jedini intervju JELENE JANKOVIĆ nakon napuštanja sportske karijere
-
Estrada17 hours agoKačavenda pod lupom zbog ponašanja sa Janjušem i Anđelom, Dača je oštro kritikovao
