Connect with us

Estrada

Pevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život

Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života

Published

on

Instagram.com

Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života

Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa psihičkim problemima u emisiji “Nedjeljom u 2”. Iskreno je ispričala sa kakvim se izazovima suočila, ističući da joj je dijagnostikovana psihoza F23, a da su nesanice bile glavni simptom ovog perioda.

Kako je otkrila, tri nedelje nije spavala, što je opisala kao izuzetno teško i haotično iskustvo. “Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, rekla je Ane Paška tokom gostovanja.

Pevačica je istakla da je do svega došlo zbog prevelikog opterećenja i konstantnog pritiska da bude kreativna i pametna, što je posebno naglašeno tokom studija na Akademiji. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan”, objasnila je.

Nesanice je uporedila sa osećajem kao da je “na 30 LSD-a”, ističući koliko je teško bilo funkcionisati u takvom stanju. Ova otvorena ispovest naišla je na razumevanje i podršku publike, a Ane Paška je ovim korakom pokazala koliko je važno govoriti o mentalnom zdravlju.

Estrada

Anđelo izabrao Kačavendu za izolaciju: poznato s kim će provesti narednu nedelju

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Anđelo Ranković je neočekivano poslao Milenu Kačavendu u izolaciju, a otkriveno je i ko će joj praviti društvo sedam dana.

Published

on

By

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Anđelo Ranković je neočekivano poslao Milenu Kačavendu u izolaciju, a otkriveno je i ko će joj praviti društvo sedam dana.

U aktuelnoj emisiji ‘Pretres nedelje’ na televiziji Pink, voditelj Milan Milošević prepustio je reč Anđelu Rankoviću, koji je imao zadatak da odabere potrčke. Ovaj potez Anđela iznenadio je mnoge gledaoce, jer je odlučio da među izabranima bude i Milena Kačavenda.

Anđelo je tom prilikom izjavio: “Ja neću da se igram s ljudima s kojima sam dobar. Sada ću da podignem Kačavendu, Dača, Ivana, Anitu i Luku.” Na osnovu ovog izbora, Kačavenda će narednih sedam dana boraviti u izolaciji, a društvo će joj praviti jedan od ljutih rivala iz Elite 9, čime je dodatno podigao tenziju među učesnicima rijalitija.

Ovaj razvoj događaja izazvao je burne reakcije, budući da su mnogi očekivali drugačiji izbor, a odluka Anđela da ne štedi ni one s kojima je u dobrim odnosima postala glavna tema među ostalim takmičarima.

Elita 9: Anđelo poslao Kačavendu u izolaciju sa ljutim rivalom – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sukob u Eliti: Luka žestoko napao Anđela, on ostao bez odgovora na uvrede

Tokom “Pretresa nedelje” došlo je do burne rasprave između Luke i Anđela, dok su i ostali učesnici dali svoje mišljenje o situaciji sa Majom.

Published

on

By

Tokom “Pretresa nedelje” došlo je do burne rasprave između Luke i Anđela, dok su i ostali učesnici dali svoje mišljenje o situaciji sa Majom.

Tokom najnovije emisije “Pretres nedelje” u rijalitiju “Elita 9”, došlo je do velike tenzije između učesnika. Voditelj Milan Milošević je dao reč Ivanu Marinkoviću, a tema razgovora je bila odnos između Maje i Anđela. Milan je istakao: “Maja i Anđelo su se muvali, to svi znaju”, na šta je Anđelo odmah odgovorio: “To nije istina”. Asmin je rekao da nema ništa protiv Anđela, već da zamera svojoj devojci Maji: “Ja sam zamerao Maji, a ne njemu. Nemam šta njemu dečku da zameram nego svojoj devojci”. Ivan Marinković je zatim žustro komentarisao: “Kako može Anđelo da ne bude kriv? Ja verujem da je Anđelo muvao Maju, a ovde ispadaju p*čka i Anđelo i Asmin”. U ovoj situaciji, Luka je bio posebno oštar prema Anđelu, izrekavši mu niz uvreda, ali Anđelo nije reagovao na provokacije i ostao je nem. Rasprava je dodatno uzdrmala atmosferu u Eliti, a ostali takmičari su sa pažnjom pratili razvoj događaja.

Elita 9: Luka isprozivao Anđela najstrašnije, on ostao nem na provokacije – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Emotivan rastanak u Eliti: Vanja napustila takmičenje, Janjuš joj uputio posebnu poruku

Vanja Živić je napustila “Elitu 9”, a njen oproštaj sa Markom Janjuševićem Janjušem protekao je uz snažne reči upozorenja i emotivni zagrljaj.

Published

on

By

Vanja Živić je napustila “Elitu 9”, a njen oproštaj sa Markom Janjuševićem Janjušem protekao je uz snažne reči upozorenja i emotivni zagrljaj.

Vreme je došlo da Vanja Živić napusti takmičenje “Elita 9”. Prilikom odlaska, Vanja se oprostila od Marka Janjuševića Janjuša, sa kojim je imala blizak odnos tokom trajanja šoua. Njihov rastanak bio je obeležen emotivnim zagrljajem, a Vanja je iskoristila priliku da mu uputi poruku upozorenja. U trenutku rastanka, Janjuš joj je rekao: “Čuvaj se”, na šta mu je Vanja uzvratila: “I ti budi dobar”. Ovaj dirljiv momenat zabeležen je kamerama i podeljen sa gledaocima, dok su ostali učesnici ispratili Vanju iz Bele kuće. Vanjin odlazak je izazvao emotivne reakcije među takmičarima, a prijateljski ton i razmena pažljivih reči između nje i Janjuša ostali su upamćeni kao poseban trenutak ovog izdanja Elite.

Elita 9: Pozdravili se Vanja i Janjuš, ona mu uputila poruku upozorenja – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada