Connect with us

Estrada

Nikola Jokić iskreno o teškom periodu: Zbog Natalije razmišljao da napusti košarku

Poznati košarkaš priznao kroz kakvu je emotivnu krizu prošao nakon što je njegova buduća supruga otišla na studije u Ameriku

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Poznati košarkaš priznao kroz kakvu je emotivnu krizu prošao nakon što je njegova buduća supruga otišla na studije u Ameriku

Nikola Jokić, kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, otvoreno je govorio o ličnom izazovu s kojim se suočio na početku veze sa sadašnjom suprugom Natalijom. Njihova ljubavna priča potiče još iz školskih dana, a poseban izazov nastao je kada je Natalija otišla u Ameriku na studije, gde je diplomirala psihologiju na Metropolitan Stejt univerzitetu.

U emisiji na Javnom servisu Jokić je priznao koliko mu je razdvojenost teško pala i kako se to odrazilo na njegovu igru. “Imao sam i loših utakmica, ali tu u Megi sam bio baš loš u toj utakmici. Ne znam, desi se nešto, nećeš… Ne možeš ni da trčiš, ne možeš ništa, ni da poguraš, ni da dodaš, a malo i nećeš i onda kad se to sve spoji bude katastrofa”, ispričao je Jokić.

O težini tog perioda govorio je i njegov tadašnji trener Dejan Milojević, koji je otkrio da mu je Jokić u jednom trenutku rekao da više ne želi da igra košarku. “Jednostavno imao je težak momenat gde je u tom trenutku njegova sadašnja supruga Natalija otišla za Ameriku i njemu se jednostavno nije igralo. On je meni u jednom trenutku rekao na treningu: ‘Deki, meni se više ne igra košarka'”, prisetio se Milojević. Dodao je da je Jokić tada bio emotivno prazan i da mu je bilo potrebno vreme da se vrati u formu.

Nakon krize, Jokić je uspeo da prevaziđe težak period, nastavio je da niže sportske uspehe i sa Natalijom zasnovao porodicu. Njihov skladan brak često je tema pozitivnih komentara, a harmonikaš Aleksandar Sofronijević, koji je svirao na njihovoj svadbi, opisao ih je kao divnu porodicu i naglasio koliko mu je bila čast da bude deo tog slavlja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

ŽIVELA KOD KOLEGINICE 7 GODINA: Ana Bekuta provela deo života u STANU POZNATE PEVAČICE

Published

on

By

Ana Bekuta, koncert

Pevačica Ana Bekuta provela je sedam godina u stanu svoje koleginice tokom jednog turbulentnog dela svog života

Aleksandar Aca Ilić i Bilja Jevtić, supružnici i popularni izvođači folk muzike, nedavno su otkrili jedan detalj iz života koji je javnosti bio potpuno nepoznat.

Gostujući u emisiji AmiG Show na TV Pink, odgovorili su na pitanje voditelja Ognjena Amidžića da li je tačno da je pevačica Ana Bekuta stanovala u njihovom stanu.

Ilić je najpre rekao da je reč o Biljom stanu, a zatim je ona odgovorila potvrdno i navela:

– Ona se u to vreme razvela i došla je kod nas. Mi smo joj dali taj stan, u tom trenutku dok se snašla. Ona je zavolela to mesto, sedam godina je ostala u tom stanu.

Aca Ilić se na to nadovezao i dodao:

– I hvala Bogu da je stekla svoje.

Celu epizodu emisije AmiG Show možete pogledati ovde:

Pročitaj još

Estrada

Sukob Aneli i Jovane doveo do intervencije obezbeđenja u Beloj kući

Tokom “Igre istine” u rijalitiju, došlo je do žestoke rasprave između Aneli Ahmić i Jovane Cvojanović, što je izazvalo brzu reakciju obezbeđenja.

Published

on

By

Tokom “Igre istine” u rijalitiju, došlo je do žestoke rasprave između Aneli Ahmić i Jovane Cvojanović, što je izazvalo brzu reakciju obezbeđenja.

Tokom emisije “Igra istine” u okviru rijaliti programa, došlo je do ozbiljnog sukoba između Aneli Ahmić i Jovane Cvojanović. Tok rasprave bio je izuzetno napet, a razmena uvreda i teških reči kulminirala je do te mere da je obezbeđenje moralo da reaguje i uđe u Belu kuću kako bi sprečilo dalje eskalacije.

Rasprava je započela kada je Jovana izjavila: “Drago mi je što na internetu mogu da se vide posledice anoreksije.” Na to joj je Aneli odgovorila: “Jao dosadila si više sa tom anoreksijom. Prazna si žena. Ti si uhoda koja ovde uhodi ljude.” Jovana je potom istakla: “Ja sam ponosna na sebe što sam nakon Elite poslala 27 devojaka na lečenje. Što se tiče anoreksije, ponosna sam na sebe što sam preživela to i to nikome ne bih poželela jer sam imala 30 kilograma.”

Sukob je nastavio da se razvija, pa je Aneli izrekla: “Imaš sise i stomak, kakva anoreksija? Budalo, ti si bolesna u glavu i psihopata si.” Jovana je uzvratila komentarom: “Ovo govori o njoj. Ona udara nisko, tako je isto i Vanji uradila. Njena sestra koliko znam ima ćerkicu koja ima autizam.” Aneli je na to odgovorila: “Šta ti upoređuješ? Bolesna si u glavu. Nisam ni znala da si bila anoreksična, lažeš sve živo.”

Zbog žestine prepirke i mogućnosti da dođe do fizičkog kontakta, članovi obezbeđenja su morali da uđu i razdvoje učesnice, čime je sprečen veći incident i situacija je stavljena pod kontrolu.

Elita 9: Reagovalo obezbeđenje zbog žestokob sukoba Jovane i Aneli – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Uroš demantovao glasine o Comari i Boškiću, otkriveni novi detalji o Aniti

Svađa između Aneli i Luke tokom ‘Igre istine’ iznela je u prvi plan priče o navodnim odnosima među zadrugarima, dok je Uroš izneo svoju verziju događaja vezanih za Anitu i Boškića.

Published

on

By

Svađa između Aneli i Luke tokom ‘Igre istine’ iznela je u prvi plan priče o navodnim odnosima među zadrugarima, dok je Uroš izneo svoju verziju događaja vezanih za Anitu i Boškića.

Drama u Beloj kući ponovo je uzburkala odnose među učesnicima rijalitija tokom ‘Igre istine’. Sukob između Aneli Ahmić i Luke Vujovića izbio je zbog međusobnih optužbi i komentara o podršci i privatnim životima. Aneli je poručila: “Ja imam pravu podršku, a ti ljude koji su hteli da te udaju za svoju ćerku za papire”, na šta je Luka odgovorio da joj podrška bira frizuru i šta će da kaže Kačavendi. Anita se umešala rečima da je Lukina podrška njoj donela pobedu u sedmici, dok je Vujović uzvratio da bi ljudi sažalili Kačavendu kada bi čuli njenu priču, dodajući Aniti da “pije sama u četiri zida”.

Mielna je iznela detalje o dogovoru sa Borom, ističući: “Bora mi je rekao da će da me provuče kad bude nominovao Luku, upalio te je kao zmaja jer ti je rekao da ćeš biti između desetog i petnaestog mesta. Ti si zbog plasmana rekao da ti dečko ne dolazi na rođendan.” U nastavku emisije, postavljeno je pitanje Urošu da prokomentariše Anitinu izjavu o navodnoj trojci između Milice, Boška i Comare. Uroš je izričito negirao te navode: “Laž. Kad je ušla u vezu Anita sa Boškom, rekla mi je da zovem Comaru i da se raspitam kakav je. Boško je ispred mene rekao da nikad nije imao ništa sa Comarom. Anita je planirala trudnoću sa Boškom, kasnilo joj je.”

Ovime su dodatno rasvetljeni odnosi među zadrugarima, dok uzavrela atmosfera u Beloj kući ne jenjava.

Elita 9: Uroš otkrio da li mu je Boškić priznao da je imao trojku sa Comarom – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada