Connect with us

Estrada

Pevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život

Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života

Published

on

Instagram.com

Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života

Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa psihičkim problemima u emisiji “Nedjeljom u 2”. Iskreno je ispričala sa kakvim se izazovima suočila, ističući da joj je dijagnostikovana psihoza F23, a da su nesanice bile glavni simptom ovog perioda.

Kako je otkrila, tri nedelje nije spavala, što je opisala kao izuzetno teško i haotično iskustvo. “Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, rekla je Ane Paška tokom gostovanja.

Pevačica je istakla da je do svega došlo zbog prevelikog opterećenja i konstantnog pritiska da bude kreativna i pametna, što je posebno naglašeno tokom studija na Akademiji. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan”, objasnila je.

Nesanice je uporedila sa osećajem kao da je “na 30 LSD-a”, ističući koliko je teško bilo funkcionisati u takvom stanju. Ova otvorena ispovest naišla je na razumevanje i podršku publike, a Ane Paška je ovim korakom pokazala koliko je važno govoriti o mentalnom zdravlju.

Estrada

Janjuš iznenađen zbog Vanjinog odlaska iz Elite: Pogledajte njegovu prvu reakciju

Nakon što je saznao da Vanja Živić napušta ‘Elitu 9’, Marko Janjušević Janjuš nije krio šok i odmah joj pružio podršku.

Published

on

By

Nakon što je saznao da Vanja Živić napušta ‘Elitu 9’, Marko Janjušević Janjuš nije krio šok i odmah joj pružio podršku.

Vest o iznenadnom napuštanju ‘Elite 9’ od strane Vanje Živić potpuno je zatekla Marka Janjuševića Janjuša. Kada je saznao da njegova devojka mora da napusti takmičenje, Janjuš je bio vidno u šoku. Odmah je otišao do garderobera kako bi joj pomogao sa pakovanjem i pružio podršku u tim teškim trenucima.

Na snimku koji je objavljen na YouTube kanalu, vidi se da Janjuš pokušava da bude pribran, ali ne krije koliko mu je teško zbog Vanjinog odlaska. U kratkom razgovoru, Janjuš joj je rekao: “Bolje da ideš kući i to je to. Ja sam govorio i kad nisam bio s tobom to je to.”

Podsećamo, odlazak Vanje Živić iz “Elite 9” izazvao je reakcije i drugih učesnika, a mnogi su komentarisali da je neočekivan rasplet dodatno uzdrmao atmosferu u kući. Detalje i snimke možete pronaći na zvaničnim kanalima TV Pink.

Elita 9: Janjuš smatra da je bolje što Vanja ide kući – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Vanja Živić napušta Elitu zbog zdravstvenih razloga: Veliki šef poslao saopštenje u Belu kuću

Takmičarka mora hitno da napusti rijaliti, nakon odluke produkcije i konsultacija sa lekarima

Published

on

By

Takmičarka mora hitno da napusti rijaliti, nakon odluke produkcije i konsultacija sa lekarima

Vanja Živić, učesnica aktuelne sezone rijalitija Elita 9, ovog trenutka napušta takmičenje zbog zdravstvenih razloga. Odluku su takmičarima u Beloj kući saopštili voditelj Milan Milošević i produkcija, nakon što je Veliki šef poslao zvanično pismo.

Kako je u saopštenju navedeno, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista, kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je odlučila da je neophodno da Vanja odmah napusti šou. U pismu je naglašeno da takmičarka već mesecima ne poštuje savete svog lekara, a kako je njeno zdravstveno stanje ozbiljno, produkcija je iz predostrožnosti morala da reaguje.

“Elito, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je donela odluku da ona iz zdravstvenih razloga mora odmah da napusti Elitu. S obzirom na to da Vanja već mesecima ne sluša savete svog doktora, a kako je njena zdravstvena situacija ozbiljna, morali smo da donesemo ovakvu odluku kako ne bismo mi odgovarali zbog Vanjine neodgovornosti prema sebi i svom zdravlju. Vanja, neophodno je da se odmah spakuješ i napustiš Elitu. U nadi, da ćes u spoljašnjem svetu ozbiljno shvatiti svoju zdravstvenu situaciju i da ćeš poslušati savete lekara, želimo ti brz oporavak. Pozdrav, Veliki sef”, glasilo je pismo koje je pročitao voditelj.

Ovaj neočekivani razvoj situacije iznenadio je mnoge učesnike, dok su gledaoci na društvenim mrežama odmah počeli da komentarišu odluku produkcije. Vanja je odmah počela da se pakuje, a produkcija joj je poželela brz oporavak i iskazala nadu da će u budućnosti više pažnje posvetiti svom zdravlju.

Pročitaj još

Estrada

Bebica žestoko napao Luku zbog Anđela tokom emisije: Ne dozvoljava mu da priča

Tokom ‘Pretresa nedelje’ došlo je do burne rasprave između Bebice i Luke zbog Anđela Rankovića, dok su ostali učesnici komentarisali podele budžeta.

Published

on

By

Tokom ‘Pretresa nedelje’ došlo je do burne rasprave između Bebice i Luke zbog Anđela Rankovića, dok su ostali učesnici komentarisali podele budžeta.

U emisiji ‘Pretres nedelje’ koju vodi Milan Milošević, Jovana Tomić Matora je prva dobila priliku da prokomentariše podelu budžeta Anđela Rankovića. Ona je istakla da je Asminu smetalo što Anđelo zove Maju ‘Loptica’ i da nije realno da Asmin dobije srednji budžet od ljudi sa kojima je bliži. Matora je iznela mišljenje da Anđelo nije nadmudrio Staniju, već da mu je samo važan izgled i da, da nije bilo sukoba sa Stanijom i Aneli, ne bi iznosio svoje mišljenje o njima. Stanija je potom rekla Anđelu da joj nije zanimljiv jer je mogao biti dobar prijatelj, na šta je Anđelo odgovorio: ‘Ja ne želim da budem skupa priča nego kukavica.’

Nakon toga, Bebica je istakao da želi prvo da spomene ono što je njemu najinteresantnije i dodao da Luka pokušava da brani Anitu i njihove veze i prevare, ali da zapravo ne zna ništa o tome. Luka je odgovorio da mu je Anđelo rekao da je loš sin i otac zato što je išao protiv svoje majke. Bebica je insistirao da Luka ne želi da čuje šta se priča i šta je Anita pisala Anđelu, tvrdeći da Luka nije upućen u sve detalje dok je bio deo cele situacije. Tokom ovog sukoba, Bebica nije dozvoljavao Luki da se dalje izjasni, što je izazvalo dodatnu tenziju među učesnicima.

Elita 9: Bebica i Luka brutalno zaratili zbog Anđela – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada